Bistro Jan Paukert

Restaurace Bistro Jan Paukert nově v restauraci Prague City Golf Zbraslav.

Historie značky Jan Paukert sahá do roku 1916, kdy si na pražské Národní třídě otevřeli Jan Paukert a jeho manželka Štěpána legendární lahůdkářství, které se od té doby prolíná českými i československými dějinami.

Jeho fenoménem se stal chlebíček. Nejen vynikající chuť a správně zvolené kombinace surovin, ale i strategická poloha na Národní třídě pomohly Janu Paukertovi k věhlasu. Díky Národnímu divadlu naproti se v jeho lahůdkářství scházela prvorepubliková umělecká elita. A chlebíčky z dílny Jana Paukerta nechyběly ani na prezidentském stole T. G. Masaryka.

V současné době se o pokračování tradice značky Jan Paukert snaží tým gastronomických nadšenců a finančníků v novém konceptu, jehož prvním počinem bylo Bistro Jan Paukert v pražském Karlíně na Rohanském Nábřeží. A s velkým potěšením Vám své služby nově nabídne i v prostorách Prague City Golf na Zbraslavi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace