Prague City Golf Open 2018

Série otevřených golfových turnajů určených pro členy klubu, jejich přátelé a další golfové hráče.

Celkem 7 turnajů s celoročním žebříčkem určí vítěze jednotlivých kategorií.

Hraje se vždy v danou neděli v příslušném měsíci duben až říjen se startem v 9 hod. (není-li stanoveno jinak)

První ze série turnajů startuje  v neděli 30. dubna 2018

Finálový turnaj se koná v neděli 22. října 2018

Termíny turnajů:

  1. Kolo 30.4.2018 od 9:00hod
  2. Kolo 28.5.2018 od 9:00hod
  3. Kolo 18.6.2018 od 9:00hod
  4. Kolo 30.7.2018 od 9:00hod
  5. Kolo 20.8.2018 od 9:00hod
  6. Kolo 3.9.2018 od 10:00hod

Finále:

  1. Kolo 22.10.2018 od 9:00hod

Podmínky účasti:

Účastnit turnaje se mohou hráči golfu na základě registrace do turnaje a ti, kteří mají uhrazený turnajový poplatek. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo na změnu.

Soutěž:  

18 jamek, stableford s plným vyrovnáním, na úpravu HCP + hra na rány

Pravidla: 

Turnaje se hrají podle Pravidel golfu, Řádů ČGF na rok 2018 a Místních pravidel hřiště PCG.

Kategorie pro jednotlivé turnaje:

A Kategorie společná stbl. s HCP 0 - 10

B Kategorie společná stbl. s HCP 10,1 - 28

C Kategorie společná stbl. s HCP 28,1 - 54

D Kategorie BRUTTO

Organizátor si vyhrazuje právo upravit HCP kategorie dle počtu zúčastněných hráčů na jednotlivých turnajích.

Odpaliště:

Muži žluté ( HCP do 10 - bílé ), ženy červené ( HCP do 10 modré), děti do 12 let z červených odpališť.

Vložené soutěže:

NEAREST to PIN – společný, LONGEST DRIVE – muži a ženy zvlášť.

Start:

Postupný z jamky č. 1 dle startovních časů uvedených výše.

Ceny a vyhlášení výsledků:

Vyhlášení proběhne po každém turnaji.

1.-3. místo v kategorii A

1.-3. místo v kategorii B

1.-3. místo v kategorii C

1. místo v kategorii D

Vložené soutěže (nearest to pin, longest drive – muži a ženy zvlášť).

Při finálovém turnaji se vyhlásí také 1. - 3. místo v celoročním žebříčku. Ceny od partnerů tour.

Vítězství v turnaji:

Hraje se na stablefordové body s úpravou HCP, kdy vyhrává hráč s nejvyšším počtem stablefordových bodů v každé kategorii a hráč/hráčka s nejnižším počtem ran v kategorii brutto. Při rovnosti výsledků se rozhoduje o pořadí dle Soutěžního řádu ČGF. Výsledková listina bude zveřejněna v co nejkratší možné době po zpracování výsledků. Výsledky a celkové zhodnocení jednotlivých turnajů, průběžné pořadí v žebříčku, fotografie atd. najdete na www.praguecitygolf.cz a facebooku.

Umístění v celoročním žebříčku PCG Open 2018:

Do celkového pořadí se započítávají 4 nejlepší výsledky z celkového počtu 7 turnajů. Sčítají se stablefordové body netto + 5 bodů bonus za vítězství v kategorii D.

K stbl. bodům budou připočteny body za vložené soutěže (nearest, longest), kdy vítěz získává vždy 5 bodů.

Určení pořadí v celoroční soutěži – při dosažení stejného počtu všech bodů hráčů v žebříčku vyhrává ten, kdo získá větší počet bodů při finálovém turnaji. Pokud toto kritérium nerozhodne, vítězí hráč s nižším HCP při finálovém turnaji, případněrozhodne los. Tímto pravidlem se řídí i další místa v celoroční soutěži.

Finálový turnaj a vyhlášení výsledků celoročního žebříčku s předáním cen a pohárů:

22. října 2018, předání cen za 1. - 3. místo v celoročním žebříčku.
Kategorie A, B, C se také vyhlašují.

Stravování:

Každý hráč obdrží před startem svačinu do bagu. Po turnaji je pro hráče připraven teplý oběd.

Přihlášky:

Přihlášky na jednotlivé turnaje lze provádět přes www.cgf.cz nebo recepci PCG. Kontaktní osoba: Markéta Zavadilová, e-mail: zavadilova@PragueCityGolf.cz, tel.: + 420 608 495 465.

Uzávěrka je vždy v sobotu jeden den před konáním turnaje v 17:00 hod. Pro případné přihlášky a odhlášky po uzávěrce přihlášek, prosíme, volejte nebo pište na tel.:+420 608 495 465 .

Startovní listiny, sestavení flightů:

Startovní listina bude sestavena vždy v 18:00 hod v sobotu jeden den před konáním turnaje a následně zveřejněna na www.cgf.cz a v recepci PCG.

Při sestavování startovní listiny bude přihlíženo k HCP tak, aby bylo možné jednotlivé kategorie vyhlašovat co nejdříve po odehrání všech hráčů z dané kategorie, tj. startuje se od nejnižších HCP. Soutěžní výbor má právo provádět změny v již zveřejněné oficiální startovní listině z důvodu zachování regulérnosti a plynulosti soutěže (např. z důvodu odhlášení hráče po uzávěrce přihlášek apod.)

Poplatky:

Zvýhodněné hrací fee 1200,-, pro 1 hosta PCG spolu s členem PCG je hrací fee zvýhodněno za cenu 600,- (max. 3 hosté) Ceny jsou konečné bez nároku na další slevu. Startovné hradí každý hráč ve výši 400,- Kč. Poplatek se hradí v hotovosti při registraci na turnaj v daný den. Členové PCGC, držitelé hracích karet 2018 a karet ČGK v denním limitu hracích míst (rezervaci hracího místa zadávejte, prosíme, před turnajem telefonicky na recepci hřiště nebo přes www.teetime.cz) platí pouze startovné 400,- Kč.
Mládež to 18ti - let hradí zvýhodněné fee 1000,- + 300,- startovné.

Další technická ustanovení:

Použití E-CART pro dopravu hráčů není povoleno (pouze v předem schválených případech Soutěžním výborem). Hráči musí dodržovat pořadatelem stanovený časový limit dle místních pravidel hřiště. Pokud skupina hráčů ztrácí na předchozí skupinu více než jednu celou jamku a zdržuje hráče za ní, může pořadatel přikázat této skupině vynechání (škrtnutí) této jamky a pokračování na jamce následující. V případě neuposlechnutí má pořadatel právo skupinu z turnaje diskvalifikovat. Jestliže je hra přerušena Soutěžním výborem z důvodu nebezpečné situace, nesmí hráči v zápase nebo ve skupině mezi dvěma jamkami pokračovat ve hře, dokud Soutěžní výbor nenařídí obnovení hry. Jestliže hráči právě hrají jamku, musí hru okamžitě přerušit a nesmí pokračovat, dokud Soutěžní výbor nenařídí obnovení hry. Pokud hráč hru okamžitě nepřeruší, je diskvalifikován, pokud okolnosti neopravňují prominutí trestu diskvalifikace podle Pravidla 33-7. Signálem k přerušení hry z důvodu nebezpečné situace bývá dlouhý zvukový signál nebo vystřelení světlice. Soutěžní výbor si vyhrazuje v případě nutnosti právo na případnou úpravu technických ustanovení za účelem dodržení regulérnosti a úspěšného dokončení soutěže. Zařízení pro měření vzdálenosti jsou povolena.

Ředitel soutěže:

Markéta Zavadilová

Soutěžní výbor:

Markéta Zavadilová, Filip Juhaniak, Otto Žaloudek

Rozhodčí: Otto ŽaloudekTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace