Prague City Golf

Prague City Golf Restaurant je situován v krásném prostředí na okraji Prahy, přímo v golfovém areálu na Zbraslavi.

Je určen jak golfistům, tak samozřejmě i negolfistům, kteří zatouží po příjemném posezení s dobrým jídlem a pitím. Disponuje až 90ti místy k sezení, otevřenou kuchyní a audiovizuální technikou včetně kompletního ozvučení. Jeho nedílnou součástí je také prostorná terasa s vlastním barem, která nabízí mimo jiné výhled na green osmnácté jamky. Zde můžete sledovat západ slunce nad hřištěm při sklence kvalitního vína či s točenou Plzničkou.

Naší filozofií je maximální využití lokálních dodavatelů. Jídelní lístek tvoří například produkty z řeznictví U Dolejších, které má více než stoletou rodinnou uzenářskou tradici, těstoviny odebíráme z domácí manufaktury Pasta Fresca, kde se při výrobě řídí italskými tradicemi, pečivo nám dodává vyhlášená pekárna Kabát, vynikající dezerty pak Malá Pekárna Nadi Polreichové.

 
Prague City Golf Restaurant


Na baru nabízíme kvalitní limonády německé značky Bad Brambacher, vynikající kávu značky Nespresso a již zmíněné točené pivo Pilsner Urquell. Na to vše, a mnoho dalšího, se u nás můžete těšit.

Rádi Vám zprostředkujeme také catering a to jak při turnaji, oslavě nebo večírku, tak i při jakékoli jiné příležitosti. A ať už jste vášnivým golfisty, nebo si jen chcete užít příjemný oběd či večeři v klidné části Prahy a v obklopení zeleně, rádi Vás přivítáme a postaráme se, aby Vám u nás nic nechybělo.

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail