Prague City Golf

Prague City Golf Club má své zastoupení ve všech týmových soutěžích České golfové federace, stejně tak se jeho členové úspěšně účastní individuálních soutěží v České republice i zahraničí. Náš klub reprezentují kromě amatérů ve světě také profesionálové, z nichž je nutné zmínit zejména Ondřeje Liesera, aktuálního úřadujícího šampiona Challenge Tour, který v aktuální sezóně již sbírá body na European Tour.

Mužský tým si v roce 2019 proklestil cestu mezi českou golfovou smetánku a v tom uplynulém si odbyl v nejvyšší soutěži svou premiéru, při níž obsadil 10.místo a uhájil tak extraligu i pro rok 2021. Ženy se zasloužily uplynulém roce o historický zápis a z druhé ligy postoupily s rekordním skóre. Pevně věříme, že je postup do první ligy v roce 2020 namotivoval, a v roce 2021 vše zakončí postupem do extraligy.

Na Zbraslavi se věnujeme svědomitě i práci s mládeží. V klubu je již několik let Tréninkové centrum mládeže, které pod vedením špičkových trenérů vychovává mladé naděje – více informací naleznete zde. Ty mají možnost každoročně reprezentovat klub v kategoriích U14, U16 i U18. Mezi největší talenty v ženské složce se řadí odchovankyně PCG Sára Kousková a Patricie Macková, aktuálně nejlepší české amatérské hráčky, které v současné době pilují své dovednosti na universitách v USA.

Prague City Golf je díky svým jedinečným tréninkovým plochám vyhledávaným místem českých profesionálů i amatérů. Své útočiště zde má i aktuálně nejlepší profesionál v ČR – Ondřej Lieser. Mezi další profesionály v klubu patří Stanislav Matuš, Šimon Zach nebo Roman Šebrle. Z amatérek je nutné jmenovat téměř kompletní český národní tým - Kristýna Frýdlová, Jana Melichová, Sára Kousková nebo Patricie Macková. Ty všechny tak máte možnost potkávat na driving range nebo hřišti. No není to paráda? Buďte toho součástí!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2022 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail