Prague City Golf

Prague City Golf Club má své zastoupení ve všech týmových soutěžích České golfové federace, stejně tak se jeho členové úspěšně účastní individuálních soutěží v České republice i zahraničí. Náš klub reprezentují kromě amatérů ve světě také profesionálové, z nichž je nutné zmínit zejména Stanislava Matuše, který si jako první Čech v historii vydobyl hrací kartu na European Tour.

Mužský tým si v roce 2019 proklestil cestu mezi českou golfovou smetánku a v roce 2020 poprvé nastoupí v Extralize družstev. Ženy se pokouší o restart aktuálně ve druhé lize, kde jim v loňském roce unikl postup do vyšší soutěže až v play-off. Pevně věříme, že rok 2020 bude tím zlomovým na cestě do první ligy, potažmo v roce 2021 do extraligy.

Na Zbraslavi se věnujeme svědomitě i práci s mládeží. V klubu je již několik let Tréninkové centrum mládeže, které pod vedením špičkových trenérů vychovává mladé naděje – více informací naleznete zde. Ty mají možnost každoročně reprezentovat klub v kategoriích U14, U16 i U18. Mezi největší talenty v ženské složce se řadí odchovankyně PCG Sára Kousková a Patricie Macková, aktuálně nejlepší české amatérské hráčky, které v současné době pilují své dovednosti na universitách v USA.

Prague City Golf je díky svým jedinečným tréninkovým plochám vyhledávaným místem českých profesionálů. Své útočiště zde má i aktuálně nejlepší profesionál v ČR – Stanislav Matuš. Mezi další profesionály v klubu patří Ondřej Lieser, Daniel Suchan nebo Roman Šebrle.

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail