Prague City Golf

Prague City Golf Club má své zastoupení ve všech týmových soutěžích České golfové federace, stejně tak se jeho členové úspěšně účastní individuálních soutěží v České republice i zahraničí. Náš klub reprezentují kromě amatérů ve světě také profesionálové, z nichž je nutné zmínit zejména Ondřeje Liesera, šampiona Challenge Tour, který v aktuální sezóně již sbírá body na European Tour.

Mužský tým si v roce 2019 proklestil cestu mezi českou golfovou smetánku a v tom uplynulém si odbyl v nejvyšší soutěži svou premiéru, při níž obsadil 10.místo, v následujícím roce bral bronz a v roce 2022 dokonce stříbrné medaile. Ženy se mezi tuzemskou elitu probojovaly v roce 2021, kdy ovládly 1. ligu. V jejich premiérovém extraligovém ročníku se jim brána k medailovým pozicím zavřela již ve čtvrtfinále. 

Na Zbraslavi se věnujeme svědomitě i práci s mládeží. V klubu je již několik let Tréninkové centrum mládeže, které pod vedením špičkových trenérů vychovává mladé naděje – více informací naleznete zde. Ty mají možnost každoročně reprezentovat klub v kategoriích U14, U16 i U18. Mezi největší talenty v ženské složce se řadí odchovankyně PCG Sára Kousková a Patricie Macková.

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2023 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail