Prague City Golf

BUĎTE S NÁMI DOMA NEJEN NA ZBRASLAVI, ALE I NA VINOŘI!

Staňte se členem Prague City Golf Clubu a získejte nejlepší podmínky pro hru nejen na Zbraslavi, ale i na Vinoři. Získejte zajímavé členské nabídky nebo také šanci zabojovat o titul mistra klubu ve hře rány nebo v klubové jamkovce. Od roku 2023 budete mít dokonce dvě šance vyhrát titul na každém hřišti. Zároveň tak získáte jedinečnou možnost stát se členem velké zbraslavské golfové rodiny a nově také rozšířit a tvořit klubový život v PCG Vinoř. 

JEDEN KLUB PRAGUE CITY GOLF, DVĚ HŘIŠTĚ!

Volit můžete z ročního členství, v jehož rámci Vás zaregistrujeme v ČGF podle zvolené varianty BASIC 23 nebo PLAY 23, s celou řadou výhody vyjmenovaných ve skladbě produktu. Samozřejmě si toto členství můžete pořídit i jako tzv. "nedomovské", tedy jako své druhé, s možností u nás čerpat členské výhody a hrát za lepších podmínek.

 


Chcete se stát členem Prague City Golf a čerpat členské výhody na dvou domovských hřištích? Není nic jednoduššího - zvládnete to teď, za méně než 5 minut!

Buď vyplníte online formulář zde na této stránce, zadáte údaje a odešlete. Poté Vám od nás přijde potvrzující email i s údaji k platbě. Nebo nás můžete navštívit na Zbraslavi a vše provést osobně. Po zaplacení členství se stáváte naším členem a můžete čerpat bonusy, které jste od nás k členství obdrželi.

Pokud máte zájem obdarovat někoho z Vašich blízkých k narozeninám, svátku nebo třeba k Vánocům, není nic jednoduššího než nám napsat na recepce@praguecitygolf.cz a my pro Vás připravíme dárkový voucher i se jménem a věnováním obdarovanému! Máte speciální přání? Dejte nám vědět, jsme tu pro Vás a určitě společně zvládneme vymyslet i něco neobvyklého!


Roční členství 2023

Annual memberships 2023 ENG (PDF)

Souhlas se zpracováním osobních údajů (DOCX)

 

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2023 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail