Prague City Golf

Prague City Golf - Hřiště
Prague Golf Card


Co je Prague Golf Card

Prague Golf Card je první vlaštovkou dlouhodobé spolupráce a společné vize, která je v českém golfovém prostředí ojedinělá. Prague Golf Card vznikla v roce 2018 díky spolupráci pěti oblíbených hřišť z Prahy a blízkého okolí. Po prvním zkušebním roce je pro sezónu 2020 výsledkem upravený produkt, se kterým si mohou golfisté za cenu od 6 290 Kč zahrát sedmkrát na mistrovských hřištích s větší možností volby.

Celý projekt vznikl ve spolupráci pěti hřišť se společností Tee Time SE, která zajistí jednoduchý způsob online objednání, platby a následnou kontrolu čerpání karty v přehledném a moderním uživatelském rozhraní. Zakoupení Prague Golf Card je možné také na recepcích pěti spolupracujících hřišť a to například i ve formě dárkového poukazu.

Prague Golf Card je krokem k budoucí dlouhodobé spolupráci, ze které budou profitovat především golfisté v Praze a okolí. Aby Prague Golf Card nebyla jen výstřelem do tmy, je spolupráce smluvně potvrzená na tři roky. Celý projekt ale počítá minimálně s pětiletým horizontem, ve kterém by se měla nabídka směrem k hráčům nadále rozšiřovat.

Prague Golf Card nabízí

  • Celkem 7 her na 18 jamek na 5 mistrovských hřištích
  • Odehrajete jednu hru alespoň na třech různých hřištích
  • Na jednom hřišti si tak můžete zahrát celkem až 5 her
  • Karta je na jméno, ale držitele opravňuje k rezervaci hry i pro své přátele
  • Při hře přes kartu dostanete slevu 20 % na buggy
  • Můžete ji využít na klubové turnaje nebo na Prague Golf Card Open
  • Přes letní prázdniny dokoupíte fee pro dítě ve flightu za 1 Kč
  • Platnost karty na kalendářní rok 2020
 

 

Prague Golf Card


Jak mohu Prague Golf Card využívat

Kartu lze zakoupit již aktivovanou na vlastní osobu, či jako dárkovou, kterou si budoucí vlastník musí nejprve aktivovat. Aktivaci dárkové karty je možné provést online zde nebo při první návštěvě jednoho z hřišť. Použití karty je pak velmi jednoduché. Nejsnazší je vytvořit rezervaci rovnou na stránkách TeeTime.cz, či v mobilní aplikaci TeeTime a v rezervačním průvodci pak zvolit svou aktivovanou kartu Prague Golf Card. Pak už můžete rovnou vyrazit na hřiště. Kartu lze také uplatnit přímo na recepcích hřišť.

Storno podmínky rezervované hry – hru je možné zrušit 24h před nastoupením vlastní hry. Čerpaná hra s v této lhůtě vrátí zpět na Vaši kartu. Po zrušení rezervace po této lhůtě je hra považována za vyčerpanou.

Úplné znění obchodních podmínek (PDF)

 

 

Turnaj Prague Golf Card Open


S Prague Golf Card na turnaj

Hry z karty můžete čerpat na běžných klubových turnajích jednotlivých hřišť, anebo třeba na turnaji Prague Golf Card Open, který jsme pro Vás připravili.

Na turnaji Prague Golf Card Open platíte jen startovné a my se o Vás pěkně postaráme. Startujeme systémem canon a hrát budeme o hodnotné ceny od partnerů a o karty na další rok.

V roce 2020 se Open koná 28. září. Zapište si termín do kalendáře a přihlaste se přes recepci nebo server ČGF. Těšíme se na Vás!

Získat kartu můžete buď na naší recepci nebo online zde.

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail