Prague City Golf

Prague City Golf - Hřiště

FIREMNÍ / KORPORÁTNÍ ŘEŠENÍ

Prague City Golf resort nabízí díky svému jedinečnému umístění unikátní možnost řešení Vašich firemních požadavků. Máme pro Vás připravené kompletní zázemí pro Vaši klientelu, zaměstnance či partnery. Jedinečné prostory naší klubovny a sportovního areálu Vám umožní uspořádat korporátní akce přesně podle Vašich představ. Jsme připraveni pro Vás připravit nabídku přímo na míru, která může obsahovat golfovou hru, trénink nebo třeba jen reklamu na hřišti. Jsme také vyhledávaným místem pro pořádání teambuildingových eventů, firemních meetingů, večerních koktejlů a podobných akcí, které jdou ruku v ruce s širokou nabídkou gastronomických služeb v naší restauraci. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky a zvolit tu nejvhodnější kombinaci. Rádi Vám s tím pomůžeme!

GOLFOVÉ TURNAJE VYTVOŘENÉ NA MÍRU

Jsme schopni Vám na Zbraslavi připravit jak velký golfový turnaj pro 100 osob s obsáhlým cateringem, tak také odpolední turnaj pro menší počet hráčů spojený například s degustací v naší restauraci. Hledáte něco speciálního? Udělejte si u nás turnaj na mistrovském, veřejném i puttovacím hřišti dohromady! Chceme tím vším říci, že ať máte jakoukoli představu o golfovém turnaji, který byste chtěli uspořádat, pak Prague City Golf resort je to správné místo. 

EVENTY V NAŠÍ RESTAURACI

Plánujete uspořádat golfový nebo negolfový event? Jsme tu pro Vás! Fantazii se totiž u nás meze nekladou! V naší ojedinělé designové restauraci, která má kapacitu přes 200 míst, jsme schopni připravit coffee break, briefing, tiskovou konferenci, raut či banket. Stejně tak i uspořádat svatbu, firemní večírek nebo večerní koktejl párty. To vše už jsme na Zbraslavi měli možnost pořádat a budeme rádi, pokud se zařadíte mezi naše spokojené klienty i Vy. Věříme, že také díky technickému vybavení jsme schopni Vám poskytnout nadstandardní podmínky - máte možnost využít např. projektory, vysokorychlostní wifi, ozvučení Bang & Olufsen,... V kombinaci s naší otevřenou kuchyní se může jednat o skutečně zajímavý zážitek! Nejen audiovizuální, ale také degustační. Náš zkušený gastro tým je připraven Vám na tváři vykouzlit úsměv nejen zajímavými kombinacemi surovin, ale také sympatickým servisem. Více o naší restauraci včetně menu se můžete dozvědět zde.

NAUČÍME VÁS GOLF / GOLFOVÁ KLINIKA S PROFESIONÁLEM

Pro Vás, Vaše zaměstnance a klienty vytvoříme golfový program, ať už se jedná o úplné začátečníky nebo pokročilé hráče. Může se jednat o jednorázové akce, kde Vás seznámíme s golfem, nebo o dlouhodobé tréninky s našimi trenéry, kde budete moct pracovat na své výkonnosti. Nabyté zkušenosti můžete jak Vy, tak Vaši zaměstnanci využít v rámci další hry s klienty na našem hřišti. Oblíbenou součástí firemních akcí jsou také miniturnaje - buď na puttovacím hřišti Himaláje nebo v jedinečné Chip&putt Aréně, kde mohou mezi sebou soutěžit i ti, co přijdou na golf poprvé. Pro důležité klienty jsme schopni připravit golfovou kliniku s našimi nejlepšími profesionálními a amatérskými hráči, případně jsme schopni Vám domluvit s nimi i hru na hřišti. 

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

V poslední době velmi oblíbená možnost, jak můžete svým zaměstnancům poděkovat za jejich tvrdou práci pro Vaši společnost. Čím konkrétně jim uděláte u nás radost, je jen a jen na Vás. Jejich dětem můžete třeba přispět na letní golfové kempy, celoroční tréninky, začátečníkům pomoci s tréninkem u trenéra, pokročilejším udělat dostupnější hru na hřišti. Jsme přesvědčeni, že díky dostupnosti Zbraslavi dokážou využít služby v našem resortu před nebo po práci. Takže ani nemusíte mít strach, že budou u nás víc než v zaměstnání. 

HRACÍ KARTA / FIREMNÍ ČLENSTVÍ / KREDIT PLAY

Vše je cíleno jak na Vás a Vaše zaměstnance, tak pro Vaše klienty. Chcete si přijít zahrát 1-2 týdně s někým dalším? Nebo byste rádi nabídli partnerům ve Vaší společnosti hru každý den? Není problém! Připravíme Vám nabídku na míru tak, aby přesně odpovídala Vašim požadavkům. Rádi Vám zahrneme do hrací karty také členství v našem klubu. Ať už to řádné nebo třeba jen roční. Další z možností, kterou Vám nabízíme je využití naše Kreditu na hru, který slouží jako předplacená peněženka, ze které můžete v rámci korporátní nabídky čerpat nejen Vy, ale také Vámi určení partneři.

REKLAMA NA GOLFU

Hodláte oslovit někoho z více než 12 tisíc unikátních klientů, kteří ročně projdou naším resortem? Nebo snad chcete oslovit nějakou specifickou skupinu? Máme pro Vás spoustu nápadů, jak spojit Vaší značku s naším resortem. Od venkovní reklamy na hřišti, jamkách nebo driving range, přes videa na LCD monitorech v buggy, až po partnerství v naší ojedinělé Zbraslav Experience Golf Tour. Ozvěte se nám a společně vymyslíme tAKOVÉ řešení, které Vám bude nejvíc vyhovovat. 


Zaujala vás naše nabídka? Skvěle! Dejte nám vědět! Rádi vám zodpovíme i další dotazy, pokud nějaké budete mít. Už teď se těšíme, že rozšíříte naši velkou zbraslavskou golfovou rodinu! 


 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2022 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail