Prague City Golf

Standa Matuš zakončil sezónu 40.místem.

Standa Matuš zakončil sezónu 40.místem.

Standa Matuš zakončil sezónu 40.místem.

16.11. - Challenge de Cadiz, poslední standardní turnaj Challenge Tour v letošním roce, skončila pro Standu Matuše tak, jako zřejmě celá sezóna. Průměrně. 

Když si na začátku roku Stanislav Matuš plánoval sezónu, nikdo moc nevěděl, co přinese. Rozhodně jejímu průběhu nepomohl koronavirus, takže pocity z jejího průběhu jsou pro našeho ambasadora rozpačité. Stejně tak, jako probíhala celá sezona "nahoru-dolů", se nesl i poslední turnaj - Challenge de Cadiz.

Standa začal dobře a atakoval první desítku. Po prvním kole, které přineslo 71 ran, však přišlo druhé, které zahrál o 3 rány hůř, a tím pádem myšlenky na umístění v popředí výsledkové listiny byly vzdáleny víc, než se po první rundě zdálo... Ve třetím kole Standa zopakoval výsledek z prvního dne a vystoupal trochu výš, závěrečné kolo však bohužel opět přineslo zhoršení a výsledek 74 znamenal konečné čtyřicáté místo. 

To bohužel Standovi nepřineslo kýžený postup mezi čtyřicítku nejlepších, kteří již tento čtvrtek nastoupí v Challenge Tour Grand Final. Tam tak bude Ondřej Lieser, který Challenge de Cadiz vynechal, zastupovat zbraslavské, potažmo české, barvy osamocen. Standovi každopádně děkujeme za výbornou reprezentaci a věříme, že příští sezonu zabojuje o postup na European Tour!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail