Prague City Golf

Halfway House trhá rekordy, víme proč!

Halfway House trhá rekordy, víme proč!

Halfway House trhá rekordy, víme proč!

15.10. - Halfway House se stal letos fenoménem. A my se nedivíme! Kdo by si nedopřál příjemnou zastávku po devíti jamkách s dobrým jídlem a pitím! 

Jsme rádi, že jste si tak rychle oblíbili náš Halfway House. Stal se útočištěm v průběhu hry, ale také po jejím skončení. Svou cestu si do něj našli i cyklisté. Prostě když to shrneme, povedlo se! 

Díky novým opatřením spojeným s koronavirem jsme byli nuceni uzavřít restauraci. Svou energii jsme tak s veškerým personálem přesunuli právě na Halfway, který se tak stává hlavním gurmánským místem v našem resortu pro zbytek letošní sezony. Na co se máte v těchto lehce studenějších dnech možnost těšit? Menu jsme přiložili ve fotogalerii, ale nalákáme vás určitě na teplou polévku (aktuálně Gulášovou), dále se můžete těšit na Bavorskou sekanou v housce, Davelské klobásy nebo vytuněnou bagetu s trhaným vepřovým masem. Evergreenem jsou sandwiche a také zákusky. To vše jde zapít výbornou kávou Nespresso nebo čajem Ronnefeldt. 

Otevřeno budeme mít ve stánku od 10 do 18 hodin a už teď se těšíme, jak se u nás třeba svařákem zahřejte. Mimochodem, pořídili jsme pro vás i dva plynové ohřívače, abyste se mohli zdržet, když už Vám bude tak chutnat! Tak na viděnou na hřišti, a na Halfwayi!

 -
 -
 -
 -

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail