Prague City Golf

Tréninky akademie od čtvrtka pozastaveny!

Tréninky akademie od čtvrtka pozastaveny!

Tréninky akademie od čtvrtka pozastaveny!

21.10. - Provoz naší golfové akademie bude od čtvrtka 22.října, dle platných vyhlášení Vlády ČR z dnešního den, pozastaven - a to minimálně do 3.listopadu 2020.

Aktualizace 21.10. - V návaznosti na opatření, kterým vláda ČR omezuje volný pohyb osob, s účinností ode dne 22. října 2020 od 06:00 hod. do dne 3. listopadu 2020, jsme nuceni pozastavit dětské golfové tréninky v rámci Prague City Golf Academy. Společně s právní komisí ČGF vyhodnocujeme specifikace vládních nařízení a o vývoji celé situace Vás budeme co nejdříve informovat.

Aktualizace 16.10. -S potěšením oznamujeme, že vzhledem k úpravě a konkretizaci krizového opatření vlády ČR, platného od 14. října 2020, znovu spouštíme činnost a tréninky v Prague City Golf Academy! 

Aktuální nařízení nám totiž dovoluje provozovat organizovaně skupinovou sportovní výuku, při zachování maximálního možného počtu 6 osob (vč. trenéra). Již před sezónou jsme v rámci zkvalitnění tréninků zredukovali počet dětí v jedné tréninkové skupině na max. 5 dětí, což nám nyní umožňuje znovuotevření Akademie bez zásadních organizačních změn. 

V příštím týdnu tedy budeme pokračovat v golfovém a kondičním testování. Získaná data nám umožní lépe identifikovat silné a slabé stránky každého hráče a specifikovat tréninkový plán na zimní období.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

s pozdravem, 

Josef Karas 
Manažer PCGA


12.10. 2020 - Vláda přijetím usnesení č. 996 zakazuje mimo jiné: „provozování zařízení nebo poskytování služeb osobám ve věku 6 až 18 let zaměřených na činnosti obdobné zájmovým vzděláváním podle § 2 vyhlášky č. 74/2005 Sb., jako jsou zejména zájmová, výchovná, rekreační nebo vzdělávací činnost včetně přípravy na vyučování“. Z tohoto důvodu jsou až do odvolání zrušeny všechny skupinové dětské tréninky.

Jakákoliv neorganizovaná forma individuální přípravy však zakázaná není! Hra na hřišti i ostatní využívání tréninkových prostor tak zůstává bez omezení a to vč. Himalájí či 19. Jamky. Stejně tak tomu je v případě individuálních lekcí s trenérem. 

Berte na vědomí, že i v těchto těžkých chvílích zůstává golf jednou z mála sportovních aktivit, které lze provozovat prakticky bez významnějších omezení a zcela dle aktuálních hygienických opatření. Je důležité, aby především děti neztratily kontakt s vnějším světem a i nadále rozvíjely své golfové dovednosti. Pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu totiž posiluje nejen imunitu, ale především zdravý psychický rozvoj každého jedince…no vždyť to znáte – ve zdravém těle, zdravý duch. Tak pěknou hru, alespoň tedy samostatně! A pevně věříme, že opět brzy společně!

Stanovisko právní komise ČGF: https://www.cgf.cz/data/web/pdf/2020-10-09-pk-aktualni-informace-od-12.-do-25.10.2020.pdf

Josef Karas,
manager PCGA

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail