Prague City Golf

Aktuálně: Od pátku opět hrajeme!

Aktuálně: Od pátku opět hrajeme!

Aktuálně: Od pátku opět hrajeme!

22.10. - Po důkladném prostudování všech právních výkladů vzniklé situace jsme se rozhodli od pátku opět otevřít resort všem nadšeným golfistům.

Aktualizace 22.10., 14:00 - Vážení hráči, jsme rádi, že Vám můžeme přinést konečně dobré zprávy. Jak jsme Vám již oznámili v průběhu včerejší noci, právní názory na možnost hry po vyhlášení vlády se výrazně lišily. Vše jsme proto dnes od brzkého rána prověřovali u několika zdrojů a rozhodli jsme se respektovat názor České golfové federace a umožnit tím hru v našem resortu. Moc se na vás tedy od zítřejšího dne těšíme! 

V souvislosti s touto situací a v souladu s nařízení vlády ze dne 21.10.2020 je hra na našem hřišti možná pouze při dodržení následujícího:

  • Rezervace jsou možné pouze telefonicky
  • Své časy si prosím zkontrolujte ve svých aplikacích, pokud čas v aplikaci nemáte, pro kontrolu zavolejte na recepci
  • Hra je možná pouze po dvou osobách ve flightu (platí i pro rodinné příslušníky!!)
  • Dodržování rozestupů mezi flighty budou přísně kontrolovány maršálem, hráči, kteří nebudou pravidla dodržovat budou maršálem ze hřiště vykázáni.
  • Při rozestupu menším než 2m se chraňte rouškou
  • Startovní časy jsou rozepsány po 8 minutách
  • Odbavení probíhá u venkovního okénka vedle hlavního vchodu do recepce
  • Provoz Driving range není omezen, platí však veškerá opatření uvedená v nařízení vlády (společně max 2 osoby, zachování rozestupu 2m, roušky)
  • Vnitřní prostory klubovny a restaurace jsou uzavřeny

Tímto vás žádáme o maximální respektování výše uvedených pravidel, díky nimž máme možnost všichni hrát i v těchto těžkých chvílích golf. 


Aktualizace 21.10., 23:30 -  S lítostí oznamujeme, že po upřesnění NSA, bude resort od čtvrtka do odvolání uzavřen. Situaci budeme monitorovat a na našem webu/sociálních sítích se vždy dozvíte veškeré aktuality spojené s PCG. Pevně věříme, že se s Vámi všemi na hřišti brzo uvidíme!


Aktualizace 21.10., 21:30 - Omlouváme se, ale stále čekáme na vyjádření ze strany ČGF. Ihned, i v průběhu noci, Vás budeme informovat.


Aktualizace 21.10., 15:00 - Sledujte náš web a sociální sítě a budete plně v obraze o tom, co se děje v našem resortu. Aktuálně vyhodnocujeme situaci a věříme, že se nám povede v brzké době dát vědět finální stanovisko o tom, zda je včetně zítřka hra v našem resortu možná. Jsme připraveni i na variantu, že by se hrálo pouze ve dvou hráčích. Provoz golfové akademie je s platností od čtvrtka bohužel pozastaven. 


Aktualizace 12.10., 22:30 - Hřiště i celý resort je ve skvělém stavu, v provozu a připraven na nápor všech golfistů, kteří si chtějí užít konec sezóny a hlavně pobyt na čerstvém vzduchu! Osmnáctka, driving range i Himaláje jedou na plné obrátky. Halfway house je samozřejmě také připraven uspokojit Vaše chuťové pohárky! 

Rádi bychom Vás informovali o tom, že po dnešním večerním vyhlášení vlády bude probíhat standardní provoz jak na hřišti (flighty odbavujeme po čtyřech hráčích), tak také na driving range (dle zachování aktuálních hygienických vyhlášení). Od středy se změny budou týkat restaurace, která bude uzavřena. Nicméně Halfway house zůstane i nadále otevřen a bude rozšířen sortiment podávaného jídla a pití. Takže nemusíte mít strach, že byste od nás odcházeli hladoví!

Od dnešního dne počínaje jsou zrušeny společné tréninky dětí v naší golfové akademii, stejně tak veškeré turnaje do odvolání (v tuto chvíli to vypadá na 2.listopadu). Bohužel jsme tak nuceni odsunout i finálová vyvrcholení sezóny v podobě Oktober Golf Festu, Himalayas Open a Turnaje vítězů. Pevně věříme, že nám počasí i vládní opatření umožní turnaje uskutečnit v průběhu listopadu. Budeme vás každopádně informovat v dostatečném předstihu. 

Věříme, že využijete možnosti zahrát si golf na skvěle připraveném hřišti, jsme tu stále pro Vás, i v těchto složitějších dobách! 


Aktualizace, 9.10. - Po vyhlášení nouzového stavu a opatření, která jsou platná k 9.říjnu letošního roku jsme v resortu přijali následující opatření. Hřiště, driving range i restaurace jsou plně v provozu (dle aktuálně vyhlášených opatření pro fungování daných provozů). Jediné omezení, týkající se chodu vnitřních prostor klubovny a recepce je takové, že veškerou hru odbavujeme z okénka naproti 18.greenu. Recepce a šatny jsou v tuto chvíli v souladu s vládními nařízeními uzavřené. Toalety je možné využít u restaurace a dále na hřišti u jamek č.5/14 a vedle Halfway house. 

Jak jsme Vás již informovali, věnovali jsme závěru sezóny maximální úsilí a na hřišti je to vidět. Děkujeme Vám za důvěru a za to, v jak hojném počtu nás, nejen v posledních týdnech, navštěvujete! S klidem na srdci můžeme říci, že pokud k nám do konce sezóny zavítáte, tak si hru užijete! Těšíme se na vás!


30.9. - Jak jsme slíbili, tak činíme. Hřiště budeme do konce sezóny po LETAS tour držet ve skvělé kondici tak, abyste si golf ještě dokázali letos užít!

Naše sliby držíme, na to už jste si mohli zvyknout. Ten poslední, který proklamoval po konci Amundi Czech Ladies Challenge president klubu Michal Vlček o stavu hřiště do konce sezóny, je naplněn. Greeny prošly včera jemným "topdressem", aby byly připraveny na zbytek letošního roku v co možná největší kvalitě. Cílem hlavního greenkeepera Matthew Salmona je udržet rychlost nad 10 stop a hlavně mít greeny kompaktní, rolující a držící směr. To se v posledních týdnech daří na jedničku a bude tomu tak i do konce roku. A je tomu tak i nyní. Aktuální novinky přímo ze hřiště můžete sledovat na našich sociálních sítích, kam často vkládáme i videa o stavu hracích ploch.

Stačí si to vše přijít vyzkoušet na vlastní kůži - když si přijdete zahrát na Zbraslav, tak pro vás chceme mít nachystané ty nejlepší možné podmínky pro váš nejlepší možný golf! Tím se zde poslední roky řídíme a jsme rádi, že to tak cítíte také! Těšíme se s Vámi brzy na hřišti na viděnou!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail