Prague City Golf

Ryder Cup na Zbraslavi až v pondělí!

Ryder Cup na Zbraslavi až v pondělí!

Ryder Cup na Zbraslavi až v pondělí!

21.9. - Ryder Cup na Zbraslavi bude až v pondělí 28.9.? No jasně! Záleží nám na Vás, takže jsme se rozhodli přeložit turnaj do, pevně věříme, lepšího počasí!

Ryder Cup week, jakožto pátá zastávka Zbraslav Experience Golf Tour je tady! A neodradilo nás ani to, že ten pravý Ryder Cup, který se měl v tomto termínu hrát, je odložen až na příští rok! Již od dneška se tak můžete těšit na americké speciality v naší kuchyni, speciální fee v průběhu týdne, i PONDĚLNÍ vyvrcholení turnajem, který bude lehce speciální!

Ptáte se čím? Tak jedná se o Ryder Cup! Týmovou soutěž, a tak jsme si ji připravili i pro vás! Před začátkem turnaje rozdělíme startovní pole do dvou týmů. Na konci spočítáme výsledky a všichni členové toho vítězného obdrží zajímavou cenu – vyplatí se tak i tentokrát vydržet až na finální ceremoniál! Mimo vyhlášení týmové soutěže budou samozřejmě vyhlášeni standardní vítězové, kteří se mohou těšit na mnoho cen od našich partnerů, včetně originálního Ryder Cupového merchandisu.

A samozřejmě je tady také speciální menu v kuchyni! Včetně sobotního rautu s grilováním, tedy pokud nám ho počasí dovolí! Celé menu najdete na našich stránkách, nicméně budeme se Vás snažit naladit pár kousky. Nemůže na něm chybět tradiční Mac and Cheese, Onion Rings, Buffalo Wings, BBQ žebra nebo třeba klasický Cheesburger. Sladkou tečkou pak může být třeba ořechový muffin nebo Banana Split, který máte šanci zapít našimi mléčnými shaky, případně také skvělou kávou Nespresso!

Naši partneři nám opět připravili úžasné ceny. O co konkrétně se kromě Ryder Cup merchandisu v sobotu bude hrát?

-  víkendové pobyty v luxusním hotelu Štekl na Hluboké a v krásném hotelu Gold v Českém Krumlově 
- luxusní stříhání „Premium“ v Eddie´s Barber – www.eddiesbarber.cz 
- květiny „par excellence“ od našeho partnera – www.Květinynonstop.cz 
- bowling ve vyhlášeném pražském bowlingovém centru Radava – www.radava.cz 
- vouchery na hru v PCGC a partnerských resortech
- věcné ceny pro vítěze a vouchery pro všechny hráče na golfové vybavení Nike od IMGolf – www.imgolf.cz

Musíme samozřejmě podotknout, že celá Zbraslav Experience Golf Tour již finušuje a každý dobrý výsledek se počítá do celoročního žebříčku, kde se hraje o volné hrací karty na rok 2021. Po finálovém turnaji vyhlásíme také nejlepší Eklektik score, které se počítá společně s našimi Handicapovými pondělky.

Registraci do turnaje můžete provést zde.

Přijďte se rydercupově pobavit v PONDĚLÍ na Zbraslav!

Prague City Golf Team

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail