Prague City Golf

Přihlaste své děti do naší akademie!

Přihlaste své děti do naší akademie!

Přihlaste své děti do naší akademie!

2.9. - Chcete, aby se vaše děti naučily hrát golf? Pak je idální čas na jejich přihlášení do naší golfové akademie! Ať už jste u nás byli v letech minulých nebo jste na Zbraslavi ještě nebyli, už teď se na vás těšíme! 

Končí nám prázdniny a začíná nový školní rok, se kterým otevíráme opět naše golfové kurzy. První drive odpálíme již 7. září a poslední putt proměníme 25. června s několika prázdninovými přestávkami. Veškeré informace o koncepci naší golfové akademie, golfových programech nebo třeba cenících naleznete na našich stránkách.

Rádi bychom se pro tento školní rok zaměřili více na výkonnost dětí v akademii, a proto jsme si připravili pár novinek. Tou první je nový program Driver, o kterém si můžete více přečíst ZDE. Dále plánujeme děti dvakrát ročně golfově testovat (na podzim a na jaře), čímž budeme moci lépe sledovat jejich vývoj. Pro letošní rok je našim dalším cílem, aby děti více chodily na turnaje pořádané naším klubem či ČGF. Budeme také plně využívat náš evidenční systém TCM.golf, který umožnuje lepší „online“ komunikaci s týmem akademie, potvrzování účasti dětí na tréninku či jiných naplánovaných akcích.

Další skvělou zprávou je, že na našem driving range bude v nejbližší době prováděna instalace nového osvětlení, které nám pomůže prodloužit podzimní sezónu. Zimní sezóna bude probíhat opět v Indooru PAR 3 a na Třešňovce, a to od 9. listopadu. 

Pokud máte zájem trénovat s těmi nejlepšími, není nic jednoduššího než přihlásit Vaše dítě k nám do akademie, stačí vyplnit následující formulář nebo nás kontaktovat na emailové adrese edita.urbanova@pcgacademy.cz. Už teď se na vás těšíme!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail