Prague City Golf

Ondřej Lieser v TOP 10 kynžvartské PGT!

Ondřej Lieser v TOP 10 kynžvartské PGT!

Ondřej Lieser v TOP 10 kynžvartské PGT!

30.8. V Kynžvartu a Sokolově proběhl o uplynulém víkendu další z turnajů profesionální Pro Golf Tour. Nejlépe se z českých hráčů dařilo Ondřejovi Lieserovi, který připsal dělené desáté místo.

Ondřej Lieser předvedl stabilní výkon, který resultoval ve finálové 2 rány nad normu hřiště v Kynžvartě/Sokolově (71, 70, 76). Udržel velmi solidní skóre i v posledním hracím dni, kdy nebyla díky počasí nouze o výsledky nad 80 ran.

Hned za Ondřejem se umístil na děleném 14.místě po výsledcích 68, 73 a 78 Standa Matuš, který ohodnotil svůj výkon slovy "Hodně, ale opravdu hodně deště, nicméně perfektní greeny. Doufal jsem v lepší výsledek, nicméně turnaj byl skvělou přípravou na nadcházející turnaj Challenge Tour, kam odjíždím v pondělí." 

Třetím do party byl Šimon Zach, jemuž po finálovém kole patřila konečná 38. pozice. Po kolech 73, 74 a 80 ran, celkově +12, okomentoval víkend velmi lakonicky - "Mám to za sebou, příští týden další turnaj na Haugschlagu. Je přede mnou ještě dost práce, ale pokud bude přát zdraví, tak to půjde!"

My budeme všem našim hráčům tento týden držet palce - jak na Haugschlagu, tak v Anglii na Challenge Tour!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail