Prague City Golf

Cestu kolem světa ozdobilo ESO na 18!!!

Cestu kolem světa ozdobilo ESO na 18!!!

Cestu kolem světa ozdobilo ESO na 18!!!

22.8. - Čtvrté vydání Zbraslav Experience Golf Tour ozdobily skvělé výsledky a zejména Hole in One na legendárním osmnáctém greenu!

Ač předpověď počasí strašila s bouřkami, nakonec to dopadlo skvěle. Příjemné počasí přivítalo téměř 60 hráčů na čtvrtém vydání Zbraslav Experience Golf Tour – Cestě kolem světa.

Ostatně – povedl se celý týden, který přilákal rekordní počet golfistů z cizích klubů – Cestu kolem světa si nenechal ujít v restauraci, ani na hřišti, skoro nikdo, kdo neodjel na dovolenou. Měli jste možnost si zahrát naší skvěle připravenou osmnáctku v týdnu už za 777,- Kč, v restauraci zase byly highlightem Quesadilla, Tom Yum nebo třeba vietnamské smažené závitky… Prostě tento týden opět na Zbraslav přinesl něco, co se líbilo a dlouho tu nebylo.

Celý sobotní turnaj se nesl ve znamení výborných výsledků, které však zastínil Hien Duong Chi, který sice začal čtyřparovou jedničku 8 ránami, rundu však ukončil na poslední – osmnácté – jamce znamenitě – Hole in One! Letošní první turnajové eso padlo šestkou železem, ze žlutých odpališť na 153 metrů! A eso to nebylo ledajaké – dlouho se nevědělo, kde míček skončil, všichni ho hledali na pravé straně vedle greenu, až po chvíli se jeden z hráčů ve flightu rozhodl podívat do jamky – a ejhle! Gejzír radosti a premiérové eso. Hien obdržel od resortu mimo jiné luxusní pobyt v hotelu Gold v Českém Krumlově, kam se již teď dle svých slov těší.

Opět jsme vyhlašovali nearesty na všech tříparech – kromě Hiena slavili například Sonsam Tran, a opět, světe div se – Toan Vu! Ten je jednoznačně nejpřesnějším hráčem letošní Zbraslav Experience Golf Tour. Na třináctce se tradičně rozdávala cena za nearest třetí ranou – tu zavěsil Šimon Štantejský „in“ a díky eaglu bral i cenu pro vítěze této vložené soutěže. Na pódium pak ke sličné hula-hula tanečnici putoval ještě za okamžik – přebral cenu za nejlepší brutto výsledek – tentokrát mu na ni stačilo zahrát 78 ran (z bílých odpališť).

V samotném turnaji brali v kategorii B ceny Petr Tumpach (67 STB netto + brutto) za třetí místo, stříbrný byl Hung Manh Nguyen (74 STB) a zlato zůstalo v domácím klubu díky mladíčkovi LE Nam Hieu (76 STB). Kategorie A byla jako vždy našlapaná k prasknutí – např. sedmého Zdeňka Pechara dělila jedna rána (tzn. 2 stb body netto + brutto) od bronzu. Ten bral díky více brutto stb bodům korejec Taewoo Kim (65 STB), o tři body více, tzn. 68 STB bodů stačilo ke stříbru Toanovi Vu, další tři body pak určily vítěze. Tím se stal premiérově na Zbraslavi dobře známý Petr Žižka (71 STB – 79 ran), který již má hřiště zřejmě přečtené a nachozené. Nicméně ani to mu nakonec nepomohlo k výhře v soukromé flightové soutěži, kde podlehli na poslední jamce s kolegou Janem Bartschem presidentovi PCGC Michalu Vlčkovi s dalším plzeňským patriotem Milanem Heidlerem.

Všichní vítězově se měli možnost těšit z hodnotných cen jako např. kávovarů Nespresso, zapůjčení vozů Ligier a Microcar i s plnou nádrží, pobytů v krásných hotelech Gold a Štekl, prémiového střihu v Eddies Barber nebo krásných golfových cen NIKE Golf z IMGolf shopu na Zbraslavi, kam navíc každý turnajový hráč obdržel voucher na 500,- Kč. Vítězové obdrželi také tradiční "vychytávky", které vždy tématicky vystihují daný týden - tentokrát to bylo luxusní Sombrero a personifikovaný "bag-tag" místo medaile. 

Prostě o všechny hráče bylo náležitě postaráno. A to i díky skvělému menu naší restaurace, která připravila pro všechny raut s nádechem cest. Nebo třeba také díky tradiční losovačce - losovaly se krásné ceny - kávovar Nespresso, týdenní poukaz na auto značky Ligier s plnou nádrží, víkendový pobyt v hotelu Gold v Českém Krumlově i členství BASIC na rok 2021, které se losovalo z našich ročních členů a hráčů z jiných klubů. 

Páté vydání Zbraslav Experience Golf Tour nás zatáhne do Ameriky díky Ryder Cupu. Letos se totiž ten pravý Ryder Cupový týden bude konat na Zbraslavi – už od 21. září! Samotný turnaj bude tradičně v sobotu – 26.září. Všechny Vás už nyní zveme a doporučujeme si zapsat termín do kalendáře. Na Zbraslavi se totiž budou dít věci!

 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail