Prague City Golf

Cesta kolem světa na Zbraslavi je tady!

Cesta kolem světa na Zbraslavi je tady!

Cesta kolem světa na Zbraslavi je tady!

10.8. - Už od pondělí 17.srpna se můžete těšit na čtvrtý týden ze ZEGT 2020! Tentokrát budeme "cestovat" po celém světě!

Blíží se konec prázdnin a nás čeká srpnová zážitková zastávka, již čtvrtá letošní edice. Zbraslav Experience Golf Tour nás zatáhla jak turnajově, tak gastronomicky již za gril, na Vánoce, minule pak tématicky do Řecka. Tato zastávka tak bude trochu odlišná. Čeká nás totiž Cesta kolem světa na Zbraslavi!

Co si pod tímto pojmem představit? Přesně to, co sám název vypovídá. Na jídelním lístku se vydáme po všech kontinentech – těšit se můžete třeba na japonskou Tempuru, španělské Gazpacho, mexickou Quesadillu nebo ostrovní Fish and Chips. Vyhledávanou pochoutkou budou určitě vietnamské závitky Bun Nem Rán, za vyzkoušení pak určitě stojí jihoafrické Bobotie nebo oblíbený brazilský dezert Brigadeiro! Slušná nabídka, co říkáte?! Na menu se, stejně jako při řeckém týdnu, který jste si neskutečně pochvalovali, podílelo několik známých českých i zahraničních odborníků, takže se máte opravdu na co těšit!

Bonusem pak bude spolupráce s naším partnerem, společností Nespresso, která si pro nás všechny připravila kávové speciality, které budou k dostání v celém týdnu. Budete tak moci ochutnat speciály, které standardně v sortimentu Nespressa nenajdete! Připraveno máme i několik soutěží, takže vřele doporučujeme si po jídle dát kávu – a to jak v teplé, tak studené podobě!

Počínaje pondělkem jsme si pro vás připravili „světadílové“ speciality v podobě fee a soutěží. Co vás bude čekat? To ještě neodhalíme! Ale vřele doporučíme sledovat v druhé polovině týdne naše sociální sítě a web. Sami jste již měli možnost zjistit, že se to vyplatí!

Vyvrcholením celého týdne bude, jako vždy, velký turnaj s cestovatelskou tématikou! Bonusem pak bude také účast dalšího z partnerů našeho turnaje, společnosti Ligier, kde si budete moci odzkoušet speciální automobily, které je možné řídit již od 15 let. Na co se těšit dále? Samozřejmostí bude perfektně připravené hřiště, přátelská atmosféra, losování ze scorecards i vymazlené občerstvení po hře. Můžete se těšit na bohatý raut, který tématicky bude zapadat do celého týdne. No nevíme jak vám, ale nás už svrbí ruce a sbíhají sliny. Zatím jsme pokaždé pokořili rekordní účast – bude to i tentokrát? Je to jen a jen na vás! Doporučujeme všem včasné přihlášení (zde), protože minule již kapacita nestačila a museli jsme několik hráčů zapsat pouze na „waiting list“.  

Už teď se na vás těšíme, nejen na sobotním turnaji, ale v průběhu celého týdne, který bude stát za to! Dovolte nám na závěr ještě zmínit to, že si nesmírně vážíme vaší přízně, kterou svými hojnými návštěvami celému resortu letos věnujete! Nejen v našich „experience“ týdnech, ale v průběhu celé sezóny! Je to pro nás zavazující jak směrem k přípravě hřiště, tak také v restauraci, zázemí a pro všechny, kteří se podílí na tom, že se vám u nás líbí… Děkujeme!

 

 -
 -
 -
 -

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail