Prague City Golf

Ligové týmy jdou v týdnu do boje!

Ligové týmy jdou v týdnu do boje!

Ligové týmy jdou v týdnu do boje!

23.7. - Po individuálních soutěžích se nám v tomto týdnu rozběhly i týmovky. V úterý to vše odstartovala osmnáctka se čtrnáctkou, od pátku startují ženy, víkendová kola pak odehrají v extralize i muži.

To je zase sportu v jeden týden! V úterý nám největší radost udělali dívky U-18, které zúročily domácí plochu k luxusnímu vítězství v regionální kvalifikaci. Z prvního místa tak postoupily přímo do finále! Kdo se o skvělý výsledek zasloužil? Tým se nemohl spolehnout na Elisabeth Křenovskou, která hrála turnaj v Německu, nicméně zastoupilo ji dravé mládí. Duo Kristina Lebová a Lucie Přádová, po boku ostřílených harcovnic Karolíny Krásové a Terezy Chlostové, nezklamalo a zejména výkon teprvé třináctileté Kristiny je velkým příslibem do budoucna. Roste nám na Zbraslavi nová Sára? :)

Klučičí tým, ve složení Vuong Tran, Thinh Tran a Patrik Chronko, bojoval, nechal na hřišti vše, ale bohužel to na postup nestačilo. Stejně na tom byla trojice na turnaji U-14 v Cihelnách. Tomáš Hejda, Adéla Pavlíčková i Ben Leba však ukázali, že se máme v jejich podání ještě na co těšit. Všem moc děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu - velký dík také patří všem trenérům, jmenovitě bratrům Němečkovým a Vítkovi Šimkovi, kteří se o naše mladé reprezentanty postarali.

V pátek vstupují do boje naše ženy. Složení týmu je extraligové, nicméně liga je to o dva stupně nižší. V Mladé Boleslavi tak bude bojovat kvinteto Sára Kousková, Kristýna Frýdlová, Jana Melichová, Tereza Chlostová a Karolína Krásová o postup do první ligy. Hraje se na tři kola na rány a my věříme, že v tomto složení by našim reprezentantkám neměl postup uniknout. Zatápět pod kotel by jim mohl náš rezervní tým, který bude hrát ve složení Anna Dzurenda, Blanka Dědečková, Barbora Stárková a Michaela Šimková. Oběma družstvům držíme palce, ať se jim tři kola povedou nejlépe, jak to jen jde!

V sobotu čeká velký den na náš mužský tým. Ten se poprvé v historii bude ve Mstěticích prát o body/rány v extralize! Na své první starty v extraligovém zbraslavském týmu se těší Josef Karas, Milan Kotrba, Michal Procházka, Marek Růžička, Lukáš Sitnianský, Tomáš Jucovič a Jan Košťál (doplněn až poté, co došel pod par - pozn.red.). Cíle jsou před zkrácenou sezónou jasné - hrát "klidný střed tabulky" a vyhnout se tak bojům o záchranu. Pevně věříme, že se to našim borcům podaří a na solidní výsledek založí už ve Mstěticích. 

O výsledcích obou týmů vás budeme informovat jak na webu, tak našich sociálních sítích! A jen tak mimochodem, přijďte si zatrénovat, příště můžete hrát třeba i Vy!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail