Prague City Golf

Olympic Golf week od pondělí na Zbraslavi!

Olympic Golf week od pondělí na Zbraslavi!

Olympic Golf week od pondělí na Zbraslavi!

16.7. - Začalo to grilem, pokračovalo Vánocemi, na řadu teď přicházejí Olympijské hry. Třetí zastávka Zbraslav Experience Golf Tour nám do resortu přinese závan řecké kuchyně a známé sportovní osobnosti.

V tuto chvíli mělo být v Tokiu připraveno vše na zahájení olympiády, nicméně osud (a koronavirus) tomu chtěl, aby se hry o rok odsunuly. To nám však nebrání v tom, abychom si na Zbraslavi dopřáli sportovní zápolení s nádechem olympijských her. Co z toho plyne pro vás, kteří nás v průběhu týdne navštívíte? Spoustu zajímavého!

Pondělí a úterý se ponese v duchu ryzího sportu. V resortu totiž hostíme kvalifikační turnaj „osmnáctek“ kluků a holek. Zbytek týdne pak pocítíte z naší restaurace vůni řecké kuchyně. Sestavení menu jsme nechali na řeckých odbornících, suroviny budou také přímo z Peloponésu, no prostě a jednoduše – máte se na co těšit! Jako každý tematický týden budete moci dosáhnout na cenově zvýhodněná fee každý den – dozvíte se o nich vždy den předem na našich sociálních sítích a přes aplikaci.

Celý olympijský týden vyvrcholí turnajem v sobotu, který bude okořeněn účastí několika známých sportovních osobností. Hrát se bude opět o víkendové wellness golfové pobyty nebo vouchery na golfové vybavení a mnoho dalších zajímavých cen. Samozřejmě nebude chybět ani olympijský merchandising, včetně několika zajímavých kousků z olympijské kolekce od Alpine Pro.

Po turnaji, jako zasloužená odměna, bude následovat bohatý řecký raut, na který se nám sliny sbíhají už nyní. Zájem o turnaj je už v tuto chvíli velký, proto se neváhejte co nejdříve přihlásit přes naši recepci – nebo snad máte lepší plán na sobotu než skvělý golf na úžasně připraveném hřišti o hodnotné ceny, řecké hody a jako bonus setkání se s několika hvězdami českého sportu?

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail