Prague City Golf

Lieser píše historii, Kousková má titul!

Lieser píše historii, Kousková má titul!

Lieser píše historii, Kousková má titul!

18.7. - Dobojováno. Ondra Lieser psal historii, Sára Kousková pak přidává další titul. 

18.7. - Aktualizace - A je to za námi! Velká gratulace Ondřejovi Lieserovi k nejlepšímu EVER výsledku českého hráče na European Tour! Po skvělém sobotním výkonu, který pokazilo snad jen double bogey na sedmnáctce, si Ondra došel pro dělené 13.místo! Suverénně nejlepší výsledek v české historii na ET! Naši pochvalu si zaslouží určitě i Standa Matuš za nejlepší české kolo na ET a cut!

Stejně tak patří gratulace i Sáře Kouskové k titulu nejlepší juniorky na českém mezinárodní mistrovství, pro který si dokráčela ve velké pohodě! Sára má letos formu jako hrom! Navíc bronz slavila na stejném turnaji i Patricie Macková, takže radost našeho klubu je dvojnásobná! Totožné umístění uteklo Tereze Chlostové v kategorii dorostenek o chlup, když skončila čtvrtá. Velký výkon předvedla i mladičká Kristina Lebová, které sice utekl cut o jednu jedinou ránu, ale přesto zanechala skvělý dojem. Máme se v budoucnu na co těšit! Stejně tak stojí za zmínku i TOP 15 Jakuba Mejzlíka na Mid-amatérském českém mistrovství. Gratulujeme a děkujeme všem za skvělou reprezentaci našeho klubu!


17.7. - Aktualizace - Pátek přinesl předposlední kolo pro naše zástupce jak na European Tour, tak na domácích šampionátech juniorů a mid-amatérů. Na ET to má po třech kolech lépe rozehráno Ondra Lieser, který zapsal tři rány pod par a celkově s pěti dělí 31.místo. Standovi Matušovi pátek nevyšel, patří mu dělené 48.místo po výsledku +4, celkově tedy dvě pod par. I tak jsou ale oba naši členové ve hře o vylepšení historicky nejlepšího umístění na European Tour, které drží Ondřej z minulého týdne. Na juniorce se daří Sáře Kouskové, která je ve vedení, i Patricii Mackové. Ta je průběžně na třetím místě. Na to v kategorii dorostenek útočí Tereza Chlostová, které na něj schází aktuálně dvě rány. Na mid-amatérech se nejlépe drží Jakub Mejzlík, který dělí před finálovým kolem 13.místo. 


16.7. - Aktualizace - Tak to nakonec vyšlo, ale byl to tedy dnes boj! Standa Matuš po eaglu na trojce bojoval s hrou, která mu dle jeho slov nebyla moc po chuti. Devítku končil s třemi ranami nad par, pak ale v sobě probudil bojovníka a díky dvěma birdie zakončil druhé kolo s jednou ranou nad normu hřiště. Patří mu tak dělené 17.místo, což je parádní výsledek po dvou kolech. Ondra Lieser dnes také bojoval. Prvních devět jamek obešel v paru /birdie,bogey/, v druhé půlce rundy však nakupil tři další bogey a byl to nakonec boj o cut. Naštěstí vyšel, patří mu před víkendem dělené 58.místo! Poprvé v historii tak český golf má ve víkendových kolech European Tour dvojnásobné zastoupení! Gratulujeme pánové!


15.7. - Na druhém turnaji European Tour v Rakousku v řadě řádili oba zástupci Prague City Golf Clubu tak, jako nikdy v české historii. Na oblíbeném hřišti Stanislava Matuše, v neskutečné přírodní scenérii GC Adamstal, to byl český den. Stanislav Matuš už od první jamky začal rozdávat radost a birdie mu padala jako na běžícím páse. Po první devítce jich bylo pět, na té druhé přidal další dvě - po osmnáctce tak na scoreboardu svítilo u jména Matuš sedm v červených! A ano, nemýlíte se - stačí to na průběžné první místo!

Aby toho nebylo málo, tak Ondřej Lieser, který minulý týden připsal historický výsledek na European Tour v Diamond GC, zahrál také výborně! Po vlažném začátku a bogey na dvojce připsal Ondra dvě rychlá birdie a devítku uzavíral s jednou ranou pod normu hřiště. To nejlepší ze svého kola si však nechal na tříparovou dvanáctku. Tam poslal svou ránu z týčka přímo do jamky a slaví první českou hole in one na European Tour! Po dalších dvou birdie na čtrnáctce a osmnáctce mu patří s výsledkem -5 dělené 6.místo. Neskutečné!!! 

Tak teď to, pánové, dotáhnout! :) Všichni na Zbraslavi, a věříme, že i mimo ní, Vám držíme palce!

Dalším úspěchem, kterým se může náš klub pyšnit, je výkon mladšího žáka Tomáše Hejdy. Ten si připsal premiérové vítězství na dvoudenní "Regionálce" Západ B, která vrcholila včera v Pyšelích. Výhru bral vcelku přesvědčivě o 6 ran po kolech, ve kterých zahrál 75 a 78 úderů. Na stejném turnaji bral bronz ve smíšené kategorii Vuong Tran, po výsledcích 78 a 74. Oběma gratulujeme a třeba se i oni dočkají v budoucnu takových úspěchů, jako mají Standa Matuš a Ondra Lieser!

Sledujte náš web a sociální sítě a dozvíte se nejen to, jak naši borci hrají, ale také zákulisní informace přímo z dějiště turnaje. Průběžné výsledky naleznete zde.

 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail