Prague City Golf

Naši nejlepší hráči opět ve hře o tituly!

Naši nejlepší hráči opět ve hře o tituly!

Naši nejlepší hráči opět ve hře o tituly!

15.7. - To je zase sportovní týden! Nejlepší profíci na European Tour, česká špička na PGA mistrovství v Austerlitzu a nejlepší juniory a dorostence čeká jejich mistrovství na Dýšině. A aby toho nebylo málo, tak si to ještě rozdají Mid-Amatéři na Černém Mostě o titul Mezinárodního mistra ČR.

Jak se rozběhly turnaje, tak to v našem klubu jen vře a každý týden přináší nové sportovní výzvy. Tento týden je ale opravdu vypečený. Netradičně již dnes startují profesionálové na European Tour v Adamstalu. České, potažmo zbraslavské, barvy budou hájit Standa Matuš i Ondra Lieser. O tyto dva borce bude ochuzeno české mistrovství profesionálů na rány na Slavkově, kde však i přes neúčast dvou nejlepších Čechů budeme mít své zastoupení. Prague City Golf Club budou reprezentovat Šimon Zach, Jiří Němeček, Daniel Suchan a také Roman Šebrle. Všem profíkům budeme držet palce a věříme, že jejich příprava v našem resortu přinese své ovoce.

Nejlepší amatérské hráče čeká od čtvrtka třídenní juniorské, dorostenecké a mid-amatérské mezinárodní mistrovství České republiky. Mladíci se potkají na Dýšině a PCGC budou reprezentovat elitní hráči – Sára Kousková, Patricie Macková, Tereza Chlostová, Karolína Krásová, Kristina Lebová a Lukáš Sitnianský. To „midi“ budou hrát na Černém Mostě a o co nejlepší výsledek budou bojovat zbraslavští Jakub Mejzlík, Štěpán Šafařík a Blanka Dědečková.

Máme se prostě na co těšit! Jsme ohromně rádi, že vyjadřujete podporu našim členům a sledovujete jejich výsledky na našich sociálních sítích a webu – samozřejmě vás budeme informovat i nyní. Tak tedy hodně štěstí, zbraslavská golfová rodino!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail