Prague City Golf

Kristina Lebová slaví bronz na MČR žákyň!

Kristina Lebová slaví bronz na MČR žákyň!

Kristina Lebová slaví bronz na MČR žákyň!

1.7. - Fantastického úspěchu dosáhla o uplynulém víkendu na Slavkově naše hráčka Kristina Lebová. 

Na Mistrovství České republiky žáků a kadetů, které hostil od 26. do 28. června Austerlitz, jsme měli trojí zastoupení. V mladších žácích bojoval Tomáš Hejda, v kadetkách Lucie Přádová a ve starších žákyních Kristina Lebová. 

Právě poslední jmenovaná zanechala největší dojem a po skvělém nedělním kole obsadila konečné třetí místo. Ač před poslední rundou ztrácela na "bednu" pět ran, nakonec mohla být i trochu zklamaná. Druhé místo jí uniklo při rovnosti ran jen díky horšímu výsledku právě v neděli. I tak to ale klaplo na stupně vítězů a Kristina si odváží velmi ceněnou bronzovou placku. 

Tomáš Hejda si připsal umístění v první desítce, když bral 9.místo. Lucii Přádové se povedlo vybojovat 20.místo. Všem třem reprezentantům našeho klubu gratulujeme a děkujeme také jejich rodičům a trenérům! 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2023 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail