Prague City Golf

Štastné a veselé! Zítra výlov, v sobotu turnaj!

Štastné a veselé! Zítra výlov, v sobotu turnaj!

Štastné a veselé! Zítra výlov, v sobotu turnaj!

24.12. - Přejeme Vám šťastné a veselé „Půlvánoce“ ze Zbraslavi! Dnes slavíme přesně půl roku do Vánoc. S golfovým nádechem v celém resortu od začátku týdne hodujeme a rozdáváme dárky.

Víte třeba o tom, že ke každému zakoupenému fee dostanete slevu 30% na to další? Konečně ale máme hlavně možnost ochutnat Vánoce s tropickými teplotami. A na golfovém hřišti! Fantasticky připraveném golfovém hřišti!

Musíme tedy přiznat, že takový zájem jsme ale nečekali! Vzali jste od pondělí útokem nejen naše hřiště, ale také restauraci. Šneci, kachna, vinná klobása nebo candát se salátem mizí doslova pod rukama. A jsme opravdu rádi, že Vám chutná! Výtvory našich kuchtíků můžete sledovat na našich sociálních sítích nebo klubovém webu.

Rádi bychom Vás pozvali na čtvrteční přátelské chytání kaprů. To začne v 17 hodin a bude probíhat do zhruba 21.hodiny na jezeře mezi 13. a 14. jamkou. Pokud máte vlastní výbavu, tak stačí dorazit za green třináctky. Pokud budete chtít prut půjčit, tak pár kousků budeme mít, nicméně prosíme vás o přihlášení na recepci v dostatečném předstihu. Vstupné je dobrovolné (poputuje na naši golfovou akademii). Jde nám o příjemné posezení na rybách a otestování našich rybářských dovedností. Ryb je v jezeře dostatek – kdo vytáhne tu největší?

Vyvrcholením celého týdne bude sobotní turnaj, který kromě štědrovečerního menu, včetně kapra nebo řízku se salátem, přinese spoustu zábavy. Zbývá na něj posledních zhruba 20 míst, tak neváhejte a přihlaste se co nejdříve – přímý odkaz naleznete zde!

Naši partneři nám totiž připravili úžasné ceny, kterých bude i tentokrát více než 40. O co konkrétně se v sobotu bude hrát?

Hlavní cenou jsou víkendové pobyty v luxusním hotelu Štekl na Hluboké a hotelu Golf v Českém Krumlově. Ještě jste tam nebyli? Nechte se inspirovat v tomto odkazu, kde můžete spojit pobyt v krásném hotelu s golfovou hrou - http://www.hotelstekl.cz/cz/balicky/golfove-balicky. Mluvili jsme s paní ředitelkou a všichni se na vás, na Hluboké i v Krumlově, už teď těší!

Co na vás za ceny čeká dále? Samé parády! 
- luxusní stříhání „Premium“ v Eddie´s Barber – www.eddiesbarber.cz 
- věcné ceny pro vítěze a vouchery pro všechny hráče na Nike Golf od IMGolf – www.imgolf.cz
- květiny „par excellence“ od našeho partnera – www.Květinynonstop.cz 
- bowling ve vyhlášeném pražském bowlingovém centru Radava – www.radava.cz 

Samozřejmě nebudou chybět ani vouchery na hru jak k nám, tak do našich partnerských resortů. Nechybí ani tematické ceny pojící se k Vánocům – např. námi připravené vánočky, vymazlili jsme opět medaile pro ty nejlepší i překvapení pro vítěze.

Všichni se budeme po hře těšit na vánoční menu v restauraci, najali jsme proto 3 maršály v kostýmech Santa Clause, kteří budou dohlížet na tempo hry, které jsme si stanovili na 4:40. V sobotu má být tropické počasí, proto si můžete své fancy kostýmy připravit nejen na hru, ale klidně až na slavnostní večeři. Ten nejlepší od nás dostane opravdu zajímavý dárek, tak buďte kreativní!

Musíme samozřejmě podotknout, že celá Zbraslav Experience Golf Tour se počítá do celoročního žebříčku, který se hraje o volné hrací karty na rok 2021. Vyhlásíme také nejlepší Eklektik score, které se počítá společně s našimi Handicapovými pondělky. Průběžné vedoucí hráče jsme přiložili i s jejich vítěznou grafikou z minulého turnaje. Budete se vyjímat po vánočním turnaji na jejich místě právě Vy?

No prostě a jednoduše – tady nesmíte chybět! Ani zítra na výlov, ani v sobotu na turnaj. A vlastně ani v pátek a v neděli! Těšíme se na Vás!

 -
 -
 -
 -

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail