Prague City Golf

Vánoce na Zbraslavi lákají novým menu!

Vánoce na Zbraslavi lákají novým menu!

Vánoce na Zbraslavi lákají novým menu!

22.6. - Týden plný dárků, zážitků, překvapení a skvělého jídla právě začíná. Vyvrcholí sobotním vánočním turnajem, který vygraduje vánoční tříchodovou večeří. 

Jak jsme vás již informovali v minulých dnech, připravili jsme si pro vás, v rámci druhého tématického týdne ze Zbraslav Experience Golf Tour, týden navoněný vánočními svátky.

Rádi bychom Vám naladili tímto článkem chuťové pohárky, takže Vám představíme vánoční menu, které se bude v průběhu celého týdne servírovat. Naši šéfkuchaři se snažili sestavit nabídku tak, aby si přišli na své jak milovníci české kuchyně, tak té mezinárodní. Zda jsme se Vám trefili do noty, budete moci poznat už od dnešního dne.

Z polévek se můžete těšit na klasický silný Hovězí vývar s játrovými knedličky. Druhou variantou je poctivá slovenská sváteční Kapustnica, kde nebudou chybět tři druhy masa nebo sušené švestky. Předkrmy budou lákat na staročeského Houbového Kubu a typickou Šunkovou rolku plněnou křenovou pěnou. Hitem však dozajista budou Gratinovaní šneci po burgundsku, které najdeme na svátečním menu nejen ve Francii, ale také v posledních letech u nás.

Hlavní chody budou cestou kolem světa. Smažený candát s vídeňským bramborovým salátem nebo Vinná klobása s bramborou kaší jsou známy z našich luhů a hájů. Zato Pečená krůta s kaštanovou nádivkou nebo Hovězí roastbeef s Yorkshire pudingem už na vánočních tabulích ve střední Evropě moc nenajdeme. Vše jsme doplnili oblíbeným pokrmem, který nezklame snad nikdy - nebo Vás snad už někdy nepotěšila Pečená kachna se zelím a knedlíkem? 

Sladkou tečku tvoří vánocemi provoněný Jablkový závin s mandlemi a vanilkovou omáčkou a výběr z námi připraveného vánočního cukroví s perníkovou kávou. 

Celé toto menu máte možnost ochutnat od pondělí do neděle, kromě soboty, kdy bude v rámci turnaje připraveno speciální tříchodové menu. Tam nebude chybět Rybí polévka, Smažený kapr se salátem a Jablkový závin. Pro ty, kteří neholdují rybám, je samozřejmě připravena i varianta Hovězího vývaru a Vídeňského řízku. 

Budeme se na vás těšit kromě clubhousu samozřejmě i na hřišti. Zde je stručně popsáno, na co se můžete u nás v resortu, kromě specialit v restauraci, tento týden těšit:

22.6. - 28.6. - celý týden rozdáváme dárky k fee
22.6. - 28.6. - speciální cena vánočních fee každý den
25.6. - podvečerní výlov kaprů (17-22 hod)
27.6. - velkolepý vánoční turnaj (9 hod)

Přejeme úspěšný vstup do nového týdne a těšíme se na vás! Rezervujte si svá místa na hřišti i v turnaji rychle. Zájem je velký, moc za něj děkujeme!

-jam-

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail