Prague City Golf

PCG Team bude o víkendu v akci!

PCG Team bude o víkendu v akci!

PCG Team bude o víkendu v akci!

18.6. - Po koronavirové pauze se opět rozbíhají naplno i soutěže jednotlivců organizované Českou golfovou federací. PCG Team má zálusk na co nejlepší výsledky!

Již zítra, v pátek 19.6., startuje premiérový turnaj RB Czech Golf Amateur Tour, který budou hostit středočeské Beřovice. O den později se na start své tour (NGTM) vydají také mládežníci, kteří si vychutnají parkové hřiště v Poděbradech. V neděli si o co nejlepší výsledky zahrají také děti v tzv. „Regionálce“, kterou hostí Motol.

Jsme nesmírně šťastní, že se všech těchto turnajů budou účastnit i hráči našeho klubu. A v některých kategoriích budou patřit také k největším favoritům na vítězství.

To se týká hned nejvyšší české individuální tour – RB CGAT, která se hraje na tři kola v Beřovicích a Prague City Golf Club bude mít, zejména v ženské části, zaděláno na umístění na „bedně“. Ve startovní listině budou hájit zbraslavské barvy, a zároveň útočit na výhru, Sára Kousková, Jana Melichová, Kristýna Frýdlová, Tereza Chlostová, Karolína Krásová a Laura Klímová. Další mladou slečnu, která by dozajista bojovala o vítězství, nepustila do turnaje náročná maturitní zkouška. Patricie Macková však i tento životní milník zvládla s bravurou sobě vlastní a už teď se těší na další turnaje. Sledovat budeme v ženské části samozřejmě i nám velmi blízké Elisabeth Křenovskou a Nelu Halaburdovou. V mužské části bude bojovat za PCGC pouze Tomáš Jucovič, hrající však letos ve znamenité formě. Dokáže urvat místo v top 10?

Víkendové boje v Poděbradech na NGTM budou se zaujetím sledovat rodiče mladých nadějí – mladšího žáka Tomáše Hejdy, starší žákyně Kristiny Lebové i kadetky Lucie Přádové. Pevně věříme, že se vypořádají s nástrahami parkového hřiště na jedničku a udělají radost nejen svým rodičům, ale i nám, v Prague City Golf.

V neděli budeme fandit také naší zástupkyni v Motole, při Regionální Tour mládeže, mladší žákyni Zuzaně Chladové. Ta bude na oficiálním turnaji hlavně sbírat zkušenosti. To nic nemění na tom, že ji budeme sledovat stejně bedlivě, jako třeba Sáru Kouskovou. Kdo ví, zda z ní neroste její nová nástupkyně!

Všechny výsledky můžete sledovat na turnajovém serveru České golfové federace. My Vás budeme informovat po víkendu o finálních výsledcích. A pevně věříme, že to budou zprávy skvělé!

Sára Kousková
Lucie Přádová
Tomáš Jucovič
Tereza Chlostová
Tomáš Hejda
Kristina Lebová
Kristýna Frýdlová
Karolína Krásová

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail