Prague City Golf

Druhé kolo jamkovky klepe na dveře!

Druhé kolo jamkovky klepe na dveře!

Druhé kolo jamkovky klepe na dveře!

18.6. - Máme za sebou první kolo klubové jamkovky. Jaká byla překvapení? Co vše přineslo? 

Mnoho zajímavých výsledků, tedy kromě životních zážitků hráčů, kteří narazili na nejlepší české hráče a hráčky. S turnajem se tak například rozloučil dvojnásobný vítěz Jakub Mejzlík, který nestačil na golfového nezmara Františka Foldina. Konečnou bylo první kolo i pro dva další reprezentanty extraligového týmu Prague City Golf Josefa Karase a Michala Procházku. Zbytek duelů dopadl podle papírových předpokladů, v osmifinále tak najdeme kompletní ženský tým v čele se Sárou Koskouvou nebo Janou Melichovou.

Druhé hrací kolo je na programu od 19. do 30. června a jde, slušně řečeno, do tuhého! Chcete důkaz? Součet handicapů všech hráčů v osmifinále jamkovky je – a teď se podržte – PLUS 3,8!

Mezi nejzajímavější duely bude bezpochyby patřit genderový souboj dravého mládí – dokonce v čtverném podání – Jana Melichová narazí na Timoteje Formánka, Sára Kousková na Tomáše Jucoviče, Milan Kotrba poměří své síly s Patricíí Mackovou, a zajímavý bude také souboj Kristýny Frýdlové proti Janu Košťálovi, který je s hcp 0,4 jediným hráčem z výše uvedených, který není v „plusových“ číslech. Pro všechny mužské zástupce to bude opravdový křest ohněm a každé vítězství překvapením.

Zajímavostí je vedlejší turnaj odpadlíků, který hostí všechny hráče, kteří prohráli v prvním kole. Kdo bude lucky looserem? Dozvíme se ve stejný termín, jako jméno Zbraslavského krále… Nebo to snad letos bude královna?

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail