Prague City Golf

První turnaj nové sezóny láká na texas!

První turnaj nové sezóny láká na texas!

První turnaj nové sezóny láká na texas!

10.5. - Nedělní Texas scramble dvojic láká nejen skvělou cenou, ale také mistrovsky připraveným hřištěm a zábavným formátem.

"Zbraslavskej votvírák 2020" aneb otevírací klání nové turnajové sezóny organizované naším klubem je tady! Hrajeme pohodovým formátem Texas Scramble dvojic na 18 jamek. Cílem je otevřít novou golfovou turnajovou sezónu v zábavné, přátelské atmosféře. Připraveno bude kromě již zmíněného hřiště také spousta dobrého jídla před, v průběhu i po hře. Přijďte nakopnout golfovou turnajovou sezónu v týmovém duchu!

Dvoučlenné týmy můžete hlásit na recepci, i s názvem, který by měl vaši dvojici vystihnout. Jako každý Texas u nás budeme po turnaji vyhlašovat nejzábavnější název. Pokud nemáte parťáka a chcete si i tak zahrát, dejte nám vědět, určitě vás rádi spojíme do týmu s někým, kdo má stejný "problém". 

Vítězství si odnesou týmy s nejnižším počtem ran - netto i brutto. Hrací handicap a veškeré podrobnosti naleznete na stránce turnaje, kde se samozřejmě můžete i přihlásit. 

Do hry pro vás budeme mít připravené čepované pivo nebo nealko a naší vyhlášenou zbraslavskou klobásu, které dostanete po deváté jamce v Halfway House. Jinak pro Vás bude samozřejmě připraveno jako vždy občerstvení jak v restauraci na terase, které můžete spořádat před i po hře, tak také rozšířená nabídka v Halfway House v průběhu turnaje. 

Když k tomu všemu přidáme ještě vymazlenou cenu, kdy si celou tuhle parádu můžete dopřát za tisícikorunové fee, tak vlastně není nad čím váhat! Těšíme se na vás v neděli, přijďte to s námi společně odpálit!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail