Prague City Golf

Svačinu do bagu už můžete nechat doma!

Svačinu do bagu už můžete nechat doma!

Svačinu do bagu už můžete nechat doma!

15.5.- Halfway house mezi devítkou a sedmnáctkou jede! Restaurace také! Jsme rádi, že vám můžeme představit naše nové bistro, které nám na Zbraslavi dlouho chybělo!

Téměř celou loňskou sezónu jsme na něm pracovali. Ptali jste se nás, co to na křížení mezi jamkami 9, 10 a 17 plánujeme. A v minulém týdnu jsme mohli konečně slavnostně otevřít. Sice, v návaznosti na aktuální hygienickou situaci, jsme zatím jen přes okénko, nicméně i to nám všem přineslo spoustu radosti. Nicméně o nás jde až v druhé řadě, důležití jste vy, golfisté. Máte tak možnost si na půli cesty, po déváté jamce, dopřát jak něco dobrého k jídlu, tak samozřejmě i něco k pití. 

Připravena je pro vás čepovaná Plzeň, Kofola, zahradní limonáda i široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů. Máte tak možnost si zahrát třeba o žufánkovu slivovičku, kvalitní rum nebo Prosecco. Samozřejmě pro vás máme připravenou i celou škálu občerstvení. Sandwiche, Panini i bagety připravujeme každý den čerstvé v naší kuchyni, těšit se tak máte možnost na Prosciutto Crudo sandwich, Panini Caprese nebo třeba čerstvý párek v rohlíku a grilovanou klobásu. Součástí Halfway housu je již také kryté sezení, které v průběhu turnajů slouží jako samostatná občerstvovací zóna.

Od minulého týdne jede téměř plnohodnotně i naše restaurace. Výdej probíhá na terase, kde jsme pro vás připravili příjemné prostředí pod slunečníky. K dispozici je na každý den menu, které se skládá z jedné polévky a minimálně dvou hlavních jídel, které doplnily sortiment "do ruky". Ten je samozřejmě stále zachován. Aktuální menu najdete na našich sociálních sítích každý den, takže až budete plánovat svojí golfovou rundu, naplánujte si s ní i oběd nebo alespoň svačinu. 

Nezbývá nám tak již nic jiného, než vás pozvat k tomu, abyste náš Halfway house nebo restauraci navštívili. A svačinu už můžete opravdu nechat doma! :)

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail