Prague City Golf

Konečně na Vinoři! Golfové hřiště bylo úspěšně zkolaudováno

Konečně na Vinoři! Golfové hřiště bylo úspěšně zkolaudováno

Konečně na Vinoři! Golfové hřiště bylo úspěšně zkolaudováno

Vinořský golfový areál na severozápadě Prahy, o němž se roky mluví jako o nejlépe designovaném českém hřišti a vznikalo pod taktovkou Jonathana Gaunta, přivítá v nové sezóně své první hráče. Na českou mapu golfu se dostane pod značkou Prague City Golf, která se tímto stává největším hráčem golfu v Praze. Úspěšně završená kolaudace znamená start sezóny na Prague City Golf Vinoř!

Model 24jamkového hřiště na téměř sto hektarech nabídne mistrovských plnohodnotných 18 jamek a vedle toho dalších 6 plnohodnotných jamek, kde si bude moci hru vyzkoušet veřejnost anebo hráči vyznávající rychlou hru. ”Design hřiště vychází z tradic anglických parkových hřišť, je výrazně techničtějšího charakteru s poměrně malými greeny a střední délkou,” říká manažer Prague City Golf Jan Štaidl. Součástí areálu je samozřejmě driving range, tréninková akademie, zázemí nové klubovny s restaurací nejen pro hráče golfu, ale i obyvatele oblasti.

Spolu se zbraslavským areálem na jihozápadě Prahy bude tak značka Prague City Golf, která v příštím roce oslaví 10 let, se dvěma hřišti lídrem pražského golfu. Půjde o největší sportovní a tréninkový golfový areál v Praze se zázemím na Vinoři a Zbraslavi. Možnost využívat služby jedné značky díky propojení dvou špičkových areálů bude pro českou i zahraniční golfovou veřejnost a členy klubu znamenat mnoho synergií, efektů a výhod. Dohromady nabídne možnost využívat 48 jamek na více než 181 hektarech.

Resort na Zbraslavi právě nyní díky mohutným investicím prochází rozšířením a budují se nové jamky, vyrůstá zcela nová klubovna a sportovní zázemí nejen pro golfisty. I zde je plnohodnotné 18jamkové hřiště vedle 6jamkového plnohodnotného pro veřejnost, tréninkovou akademii, driving range a zázemí nejen pro klubový život, ale také pro golfisty.

Staňte se členem Prague City Golf a zahrajte si mezi prvními zcela nové vinořské hřiště již příští sezónu. Těšíme se na vás.

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2023 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail