Prague City Golf

Zimní provoz na PCG: hřiště i driving range stále v provozu!

Zimní provoz na PCG: hřiště i driving range stále v provozu!

Zimní provoz na PCG: hřiště i driving range stále v provozu!

Vzhledem k vydatným srážkám v posledních dnech a blížícím se mrazům ve dnech následujících budeme od čtvrtka 8.12.2022 hrát pouze druhou devítku (jamky 10-18) a to na zimní greeny. Jakmile se počasí alespoň trochu umoudří, provoz na 18 jamek s letními greeny bude obnoven. Fungování našeho osvětleného Driving Range zůstává bez omezení - otevřen je denně od 9 do 19 hodin.


18.11.2022

Sezóna se nám pomalu chýlí ke svému konci, na Zbraslavi však hrajeme dál! Od soboty 19. listopadu tak zahajujeme zimní provoz. I nadále si však budete moci zahrát mistrovskou 18ku na letních. greenech a to za mimořádnou cenu 990 Kč.

Abychom však hřišti přecijen trochu ulevili, hra bude umožněna pouze z některých odpališť, která nevíc budeme různě prohazovat. Důvodem jsou nízké teploty, kvůli kterým již tráva bohužel neroste tak rychle, jak bychom potřebovali.

V případě, že teploty klesnou pod bod mrazu, bude hráčům umožněna hra s mírným zpožděním. Pokud však nízké teploty budou přetrvávat, hřiště i driving range zůstane do odvolání uzavřen.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný závěr sezóny.

Team PCG

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2022 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail