Prague City Golf

Zbraslav hostila nultý ročník Pražského Přeboru! Domácí tým skončil na druhém místě.

V neděli 16.10. se na našem hřišti za podpory Magistrátu HMP a GOLFSHOP4YOU odehrál nultý ročník Pražského přeboru, kde se proti sobě utkala pražská tréninková centra mládeže. Pozvání přijalo 5 klubů – Prague City GC, GC Albatross, GC Hodkovičky, GC Hostivař a GC Motol. Hráči a hráčky se utkali v několika kategoriích a formátech hry. Každý tým nominoval 2 hráče v kategorii do 12 let, kteří hráli formátem Texas scramble, 2 hráče do 18 let hrající foursome a 2 hráče do 23 let na fourball, všechny formáty byly hrané na rány. Vítězem se potom stalo družstvo s nejnižším součtem výsledků.

Stupně vítězů obsadili od nejlepších GC Hodkovičky (na snímku), Prague City GC a GC Hostivař. Soutěž by měla pokračovat i v příštích letech v podobném formátu a doufejme i s dalšími účastníky z řadu klubů působících na území Prahy.

Za Prague City Golf Team nastoupili: Tereza Chlostová, Lukáš Sitnianský, Anička Cellerová, Natálie Macháčková, Tobiáš Vlk a Lukáš Havlůj.