Prague City Golf

GOLF & WINE - předposlední turnaj ze série ZEGT 2022

GOLF & WINE - předposlední turnaj ze série ZEGT 2022

GOLF & WINE - předposlední turnaj ze série ZEGT 2022

Zveme vás na golfový turnaj GOLF & WINE v rámci Zbraslav Experience Golf Tour 2022, který se bude konat příští víkend, v sobotu 24. září v Prague City Golf.

Tentokrát bude v hlavní roli, jak už samotný název turnaje napovídá, nejen golf, ale také víno.

Bude pro vás připravený welcome drink a lahodné menu, které bude spojeno jak jinak než s chutí vína. Přijďte si užít první podzimní víkend na golfu a také potěšit další vaše smysly, kterými jsou chuť a vůně.

Sobotní turnaj začne tradičně v 9.00 hodin. Hrát se bude v několika HCP kategoriích a vyhlašovat nejnižší skóre brutto a 3 vložené soutěže. 

Samozřejmostí bude perfektně připravené hřiště, přátelská atmosféra a losování ze scorecards.

Hlavním partnerem celé tour je společnost NILFISK, na vítěze tak čekají opravdu zajímavé ceny. O co konkrétně se v sobotu bude hrát? 

Vysokotlaké čističe, profesionální vysavače nebo podlahové myčky, vína z Vinařství Habřina, vouchery na Bowling Radava, Eddie's Barbershop, IM Golf, Bagosport nebo volná fee na partnerská hřiště. 

Nezapomeňte, že v rámci Zbraslav Experience Golf Tour, jejíž součástí je také Golf & Wine, se hraje o volné hrací karty na rok 2023. Do celoročního žebříčku se započítává každý dobrý výsledek. Po celou sobotu můžete rovněž soutěžit v dalším kvalifikačním kole Himalayas Open - Otevřeného Mistrovství Republiky v puttování. 

Přihlášky do turnaje můžete podat na naší recepci nebo zde.

Těšíme se na viděnou s vámi.

Prague City Golf Team

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2022 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail