Prague City Golf

Golfová pohádka. Jana Melichová jako amatérka ovládla turnaj Ladies European Tour!

Golfová pohádka. Jana Melichová jako amatérka ovládla turnaj Ladies European Tour!

Golfová pohádka. Jana Melichová jako amatérka ovládla turnaj Ladies European Tour!

Poprvé v historii vyhrála turnaj nejvyšší evropské série na české půdě domácí golfistka. Z titulu na 4. ročníku Tipsport Czech Ladies Open hraném v Berouně se může radovat naše reprezentantka Jana Melichová. V TOP 13 se umístily i další členky PCGC - Sára Kousková a Patricie Macková.

Skoro až sci-fi scénář napsala minulý týden v Berouně jedna z opor našeho extraligového týmu, Jana Melichová, která si vyšlápla na evropskou špičku. Po seznačních výkonech 68, 65 a 69 totiž vyhrála turnaj nejvyšší evropské série a přepisovala tak historické kroniky. Co by amatérka sice nemohla převzít tučný šek na 30.000 €, mrzet jí to však úplně nemusí - díky triumfu si totiž zajistila plnou hrací kartu na Ladies European Tour na tento i příští rok. Janu však čekalo nelehké rozhodování, zda zůstat u amatérů, vrátit se na semestr do USA a v zimě se pokusit uhrát kartu na Q-school, jak bylo původně v plánu. Vítězstvím se jí svět však otočil vzhůru nohama - má totiž šanci využít skvěle rozjeté sezóny a prorazit mezi absolutní špičku - kromě turnajů LET může totiž směle pomýšlet na účast i na golfových majorech. 

Nesmíme však opomenout ani fantastické výkony našich dalších extraligových opor. Sára Kousková a Patricie Macková se umístily s výsledkem 209 ran (7 ran pod par) a obě tak dosáhly na svá nejlepší umístění v rámci série Ladies European Tour. 

 

 

Holky, děkujeme za skvělou reprezentaci klubu!

Team PCG

 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2022 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail