Prague City Golf

Ukončení sezóny na Zbraslavi.

Ukončení sezóny na Zbraslavi.

Ukončení sezóny na Zbraslavi.

Vážení členové Prague City Golf Club, milí golfisté,

Přiblížil se okamžik, kdy se na Zbraslavi rozloučíme s letošní sezónou a hřiště, spolu s veškerými cvičnými a tréninkovými plochami, začneme připravovat na přezimování. Neděle 21. listopadu bude posledním dnem, kdy si můžete v tomto roce zahrát na našem hřišti a zatrénovat na ostatních plocháchOd pondělí 22. listopadu bude resort uzavřen.

Věříme, že jste si letošní sezónu, kterou jsme odstartovali v posledním únorovém týdnu užili. V následujícím období je potřeba načerpat síly, ohodnotit výkony a úsilí, a začít se připravovat na sezónu další. Stejně tak jsou i pro naše hřiště naplánované regenerační zásahy a práce, které jsme neměli v sezóně možnost realizovat. To vše je předpokladem pro udržitelnost nastavených standardů kvality hracích a tréninkových ploch v co možná nejvyšší kvalitě.

Naše recepční Vám budou počínaje 23. listopadem k dispozici každé úterý a čtvrtek od 10:00 do 17:00 hodin v kanceláři Prague City Golf. Kontaktovat nás samozřejmě můžete také prostřednictvím recepčního emailu, na kterém budeme k zastižení v průběhu celého týdne. Pokud tedy budete mít jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se s námi spojit. Jsme tu pro Vás i přes zimu!

Všem našim členům, kteří mají v klubových prostorech golfové vybavení ve skříňkách, bychom rádi připomněli, že je nutné si ho do konce listopadu vyzvednout.

Všem Vám, kteří jste společně s námi byli součástí letošního golfového dění v Prague City Golf resortu velice děkujeme a těšíme se na Vás v nové sezóně!

Hezký den Vám přeje

Váš Prague City Golf tým

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2022 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail