Prague City Golf

MČR do 18 let je minulostí. Reprezentantky PCG vybojovaly 5. místo!

MČR do 18 let je minulostí. Reprezentantky PCG vybojovaly 5. místo!

MČR do 18 let je minulostí. Reprezentantky PCG vybojovaly 5. místo!

Závěr minulého týdne byl ve znamení finálových částí MČR v juniorských kategoriích. V nedalekém Golf Clubu Praha bojovaly také naše reprezentantky do 18 let, které si již na jaře skvělými výsledky v kvalifikaci vybojovaly účast mezi 8 elitními družstvy v ČR.

Hrálo se systémem play off – dopoledne 2x fourosome a odpoledne 3x singl. Hned v pátečním čtvrtfinále proti favorizovanému GC Brno musel však kapitán Petr Němeček řešit svízelnou situaci: „Vzhledem k neúčasti Terky Chlostové z neodkladných důvodů nastoupila za náš tým Adéla Pavlíčková. Tudíž strategie byla hrát na 1:1 a "odstřelit" jejich lepší foursome naším slabším. To se i podařilo, naše holky to vzaly statečně a velmi mile mě překvapilo jejich hodnocení po utkání které dopadlo viz. výsledky. Druhý zápas byl  vyrovnanější a holky bojovaly co to šlo. Je to sice klišé, ale dnes platilo že to štěstí bylo na straně Brna. Kristina Lebová navíc absolvovala foursome s podvrknutým kotníkem, chodíc o berly! Vzhledem k tomu že vyhrát všechny singly proti tak dobrým hráčkám bylo ne zcela pravděpodobné, poslal jsem Kristinu domu odpočívat na druhý den, kdy nás čekal souboj s Karlovými Vary“, komentoval po pátečním klání Němeček.

V sobotním souboji poražených čtvrtfinalistů jsme si poměrně hladce poradili s karlovarským výběrem a tak nás v neděli čekal souboj o konečné 5. místo proti GC Hodkovičky. I zde holky předvedly famózní výkon, když ovládly oba dopolední foursomy a v odpoledních singlech pak stačilo donést už jen bod. To se nám povedlo hned v prvním zápase – když Kristina Lebová, která svůj zápas rozhodla už na 13. jamce.

Celému týmu ve složení Tereza Chlostová, Kristina Lebová, Sabrina Kulhánková, Lucie Přádová a Adéla Pavlíčková patří velká gratulace za vzornou reprezentaci klubu a krásné 5. místo v republice!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail