Prague City Golf

Přihlaste své děti do naší akademie!

Přihlaste své děti do naší akademie!

Přihlaste své děti do naší akademie!

28.8. - Právě startují přihlášky do našich ročních dětských golfových kurzů! Pokud tedy chcete, aby se vaše děti naučily hrát golf nebo ho již hrají a potřebují zlepšení, není nic jednoduššího než nám dát vědět!

Končí prázdniny a s blížícím se novým školním rokem otevíráme opět naše golfové kurzy. První tréninky startujeme již 6. září a děti se mohou do konce června těšit na celkem 36 týdnů nabitých golfem, zábavou a úsměvů. To vše v přátelské atmosféře pod vedením zkušených trenérů. Přihlásit se můžete v průběhu celého září, takže vůbec nevadí, pokud první lekce nestihnete. 

Na děti čekají lekce dlouhé 85 minut a to nově i v zimě, kdy se z našeho areálu přesouváme do sportovního centra Třešňovka. Kromě samotných tréninků, které probíhají v nejlepším tréninkovém centru v ČR, mají možnost děti využít zdarma naše veřejné tříparové hřiště Chip/Putt nebo puttovací green Himalayas. Samozřejmostí je také to, že se automaticky stávají členy našeho klubu.

V letošním roce jsme sjednotili metodiku a rozdělili děti na dvě hlavní skupiny. Přípravku bude mít na starosti jako hlavní trenérka Edita Urbanová a spadají pod ní tréninkové kurzy Starter a Driver. Druhou skupinou budou tzv. Hráči (tréninkové kurzy Golfer a Master), kterou bude vést reprezentační trenér Petr Němeček. Veškeré podrobnosti k jednotlivým skupinám a kurzům naleznete zde.

Na ty nejlepší hráče ve všech věkových kategoriích čeká možnost reprezentace našeho klubu v soutěžích ČGF a speciální výhody, kterými se mohou honosit ostatní reprezentanti Prague City Golf Clubu jako např. Ondřej Lieser, Sára Kousková nebo Kristina Lebová.

Nedílnou součástí naší golfové akademie je zapojení rodičů do dění v ní samotné. Pro rodiče, kteří odvedou své děti na pravidelné kurzy máme připravenou možnost paralelních tréninků, případně hry na našem hřišti. Pravidelně pořádáme také turnaje pro rodiče a děti, které se staly oblíbeným místem setkávání jak malých, tak velkých golfistů.

Ať už tedy byly vaše děti součástí naší golfové akademie v loňském školním roce nebo trénovaly jinde, právě teď je ten ideální čas se stát členem Prague City Golf Academy! Máte dotazy? Rádi na ně odpovíme na emailu info@pcgacademy.cz. A pokud jste již rozhodnuti, není nic jednoduššího než vyplnit on-line přihlášku na našem webu.

Budeme se na vás těšit!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail