Prague City Golf

Jana Melichová veze z ME elitní desítku!

Jana Melichová veze z ME elitní desítku!

Jana Melichová veze z ME elitní desítku!

24.7. - Jana Melichová vybovojovala v silné evropské konkurenci desáté místo. I další dvě naše hráčky prošly cutem!

Aktualizace 24.7. - Jana Melichová si poslední turnaje polepšila a po dvou výsledcích nad par připsala v sobotu kolo v paru, které jí zaručilo velmi hodnotné desáté místo na Mistrovství Evropy žen. Patricie Macková zahrála jednu ránu nad normu hřiště, což jí stačilo k posunu ze sedmé desítky na konečné 46.místo. Jen o ránu hůř v celkovém hodnocení zahrála Sára Kousková a odváží si z Itálie 52.místo. Všem třem našim hráčkám děkujeme za skvělou reprezentaci nejen našeho klubu, ale celého českého ženského amatérského golfu. A už teď se těšíme, jak svou formu promění v postup do extraligy!


Aktualizace 23.7. - Třetí kolo se neslo ve znamení boje Sáry Kouskové a Patricie Mackové o cut, Jany Melichové pak o elitní desítku průběžného pořadí. Radostnou zprávou je to, že všechny souboje dopadly kladně a ze šesti českých hráček, které na ME startovaly, prošly cutem tři zástupkyně našeho klubu. Gratulujeme!


Aktualizace, 22.7. - Čtvrteční kolo v italském klubu Royal Park I Roveri byl ve znamení příznivých výsledků pro české a především naše zbraslavské hráčky. Jana Melichová drží místo v elitní desítce s dělenou sedmou příčkou a hrdě hájí českou vlajku mezi švédskou hegemonií. Sára Kousková i Patricie Macková si výsledkově polepšily, a tak i ony by si měly bez zásadních nervů pohlídat účast v sobotním finálovém kole, ve kterém si zahraje 60 nejlepších hráček po třech kolech (z celkového počtu 144 účastnic). Celkově je startovní pole velmi vyrovnané, a tak přejeme všem českým dívkám, ať prorůstají výsledkovou listinou stále vzhůru!


21.7. - Na mistrovství Evropy žen, které se koná od 21. do 24.7. na severu slunné Itálie na hřišti Royal Park I Roveri, dnes odstartovala naše tři želízka v ohni spolu s dalšími třemi českými reprezentantkami. A jedno se ukázalo jako obzvláště nažhavené, Jana Melichová totiž zapisovala 68, čtyři rány pod par hřiště a s chutí se mohla jít ochladit do klubovny, protože prozatím dělí první příčku. "Kvůli horku jsem ani tolik vlastně nemyslela na to, jak hraju nebo na výsledek a hrála jen ránu po ráně, " popsala svůj recept na vydařené kolo Jana Melichová.

Uvidíme, co si italské parkové hřiště připraví pro další dny, ale náš plán je jasný: držíme vám palce, holky!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail