Prague City Golf

Skvělý Matuš, Lebová i dívky na ME!

Skvělý Matuš, Lebová i dívky na ME!

Skvělý Matuš, Lebová i dívky na ME!

13.7. - Další nabitý prázdninový program mají za sebou naši reprezentanti. Věci se děly na mistrovství české PGA, v Irsku i dvou středočeských hřištích.

Vezměme si to pěkne chronologicky. V minulém týdnu se uskutečnila týmová kontinentální mistrovství a na tom ženském hrál náš klub prim. Celá polovina šestičlenného týmu totiž byla zbraslavská. Naše barvy hájila Sára Kousková, Jana Melichová a Kristýna Frýdlová. V základní části se vedlo nejlépe Janě Melichová, která díky dvěma kolům za celkově -5 byla dokonce druhou nejlepší hráčkou v celém startovním poli. Češky tak i díky výkonům našich dívek postoupily do prvního koše, kde ze čtvrtého místa narazily na silnou Anglii. Té ve čtvrtfinále bohužel podlehly. V dalším boji poté následně porazily Španělky a těsně nestačily na Dánky, což jim vyneslo vynikající šesté místo. 

To Stanislav Matuš si po úspěšném vystoupení na Kaskádě odskočil pro jasný triumf do Slavkova, kde triumfoval na Mistrovství ČR profesionálů ve hře na rány. Svým výsledkem jen potvrdil stoupající formu, kterou si, pevně věříme, odnese i do druhé poloviny sezony. Šimon Zach se ve výsledkové listině také neztratil a bral i díky skvělému druhému kolu za 65 ran konečné šesté místo.

Naše mladé naděje čekala v pondělí prověrka jménem RGTM. Na turnajích v Berouně i na Albatrossu vyčarovala díky skvělým výkonům dvě prvenství Kristina Lebová. Za zmínku stojí také druhé místo Tomáše Hejdy v Berouně nebo třetí místo Adama Zelinky na Albatrossu.

Tento týden je opět další výzvou. Patricii Mackovou čeká LETAS v Itálii, Kateřinu Vlašínovou LET ve Finsku, dvojici Matuš / Zach pak další turnaj Challenge Tour v Rakousku. Hodně štěstí všem!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail