Prague City Golf

Provoz golfové akademie přerušen

Provoz golfové akademie přerušen

Provoz golfové akademie přerušen

Informace k aktuálnímu provozu golfové akademie, která je od 16.března 2020 uzavřena, situaci i nadále monitorujeme.

Vážení rodiče, milí členové Prague City Golf Academy,

na základě vyhlášeného nouzového stavu pro území České republiky, následně přijatých krizových opatření Vládou České republiky a vyjádření Právní komise České golfové federace, bychom Vás chtěli informovat, že provozování golfové hry za platnosti uvedeného usnesení vlády ČR uvádí, že hráči golfu nejsou nijak omezeni v možnosti individuální golfové hry a menších turnajových formátů při dodržení nařízených parametrů.

Pokud jde o golfové tréninky, organizátoři musí dbát na to, aby nebyl překročen počet 30 osob v rámci jednoho sportoviště ve stejném čase. Jak jistě víte areál Prague City Golf na Zbraslavi disponuje mnoha samostatnými tréninkovými plochami na kterých jsme schopni zajistit chod tréninků zcela v souladu s přijatými opatřeními.

Z tohoto pohledu jsme schopni dále pokračovat v tréninkových aktivitách. Zároveň si však plně uvědomujeme, že aktuální situace s sebou nese mnoho individuálních omezení a přístupů ve Vašich rodinách, proto jsme se rozhodli golfové tréninky a veškeré plánované akce prozatím přerušit po dobu dvou týdnů a vyčkat jaký bude další vývoj.

Věříme, že naše rozhodnutí vnímáte jako správné. Nadále s Vámi budeme v kontaktu a včas Vás informovat o případných změnách.

Edita Urbanová
PCGA manager

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail