Prague City Golf

Aktuálně COVID-19: Celý resort uzavřen!

Aktuálně (1.4.): Prague City Golf k situaci okolo korona viru: Hřiště i driving range - do odvolání UZAVŘENO.

 

Update 1.4.2020, 10:00: Prague City Golf resort zůstává i nadále UZAVŘEN. V současné době se jedná o uzavření areálu do 11.4.2020, nelze však vyloučit, že daný stav bude prodloužen. Aktuálně pracujeme stále na stavu hracích ploch - po aerifikaci proběhla údržba bunkerů - jak standardních, tak tzv. waste. O aktuálním vývoji v našem resortu Vás budeme informovat jak zde, tak na našich sociálních sítích. Už teď se na vás těšíme!

Update 23.3.2020, 22:00: Prague City Golf resort je, s ohledem na vládní vyhlášení z 23.3.2020, i nadále UZAVŘEN. V současné době se jedná o uzavření areálu do 1.4.2020, nelze však vyloučit, že daný stav bude prodloužen. V současnosti pracujeme zejména na stavu hracích ploch - proběhla aerifikace greenů a odpališť, stejně tak i fairwayí. Na vylepšení se můžete těšit i na tréninkových plochách. O aktuálním vývoji v našem resortu Vás budeme informovat jak zde, tak na našich sociálních sítích. 

Update 15.3.2020, 23:05: Prague City Golf resort je, s ohledem na vládní vyhlášení "Omezení pohybu v ČR" z 15.3.2020, s okamžitou platností UZAVŘEN. V současné době se jedná o uzavření areálu do 24.3.2020, nelze však vyloučit, že daný stav bude prodloužen. O aktuálním vývoji v našem resortu Vás budeme informovat jak zde, tak na našich sociálních sítích. Děkujeme za Vaši přízeň v odstartované sezóně a budeme se na Vás těšit v jejím zbytku. Na hřišti i v celém resortu plánujeme v průběhu tohoto uzavření pracovat tak, abyste po znovuotevření mohli mít z golfové hry na Zbraslavi opět radost. 

Update 14.3.2020, 18:00: Na základě specifikace vyhlášení Vlády ČR z 13.3.2020 (maximální počet 30 osob v jeden čas na venkovním sportovišti) jsme přistoupili k následujícím krokům: Resort zůstává i nadále v provozu - jak hra na hřišti, tak také individuální golfový trénink na driving range. Hráči mohou hrát pouze 9 jamek (časový limit max. 2 hod a 10 min). Jsou prodlouženy časy mezi jednotlivými teetimes na 15 minut. Hráči se dostaví na svůj teetime max. 5 minut před jeho startem a ihned po hře (nebo uplynutí vymezeného času) opouští resort. Pouze takto jsme schopni zajistit, že se v jeden čas nenachází na sportovišti více než 30 osob. Rezervace jsou možné přes recepci klubu a na serveru Teetime. Driving range je v provozu s tím omezením, že se v jeden čas nesmí nacházet v jeho samostatném areálu více než 30 osob. V celém resortu jsou umístěny informační cedule o aktuálním stavu a dezinfekční stanice s antibakteriálním gelem. Hřiště je připraveno ve fantastickém stavu, na greenech po sekání a rolování míčky krásně jezdí - aktuálně rychlostí lehce pod 10 stop. Restaurace je uzavřena, skupinové tréninky zrušeny.

Update 13.3.2020, 12:00: Po vyhlášení nouzového stavu dne 12.3.2020 přijal Prague City Golf Club tato opatření: Hra v resortu, trénink na všech plochách driving range i ostatních tréninkových plochách (warm-up, Himaláje, 19.jamka) zůstává i nadále v plném provozu (rozhodnutí Vlády ČR se nevztahuje na venkovní sportoviště). Turnaje, pořádáné v resortu PCG, budou mít do odvolání vyhlášených opatření kapacitu maximálně 28 osob tak, aby nebyla porušena kapacita 30 osob celkem. Od pondělí jsme se také rozhodli přerušit provoz dětské golfové akademie. Situaci bedlivě monitorujeme a pokud nastanou změny, budete o nich informováni.

Update 11.3.2020: Společnost Relmost vydala prohlášení o tom, že ruší veškeré jimi pořádané turnaje na českém území, včetně Czech Masters a Prague Golf Challenge, která se měla konat první květnový týden na Zbraslavi. O podrobnostech vás budeme informovat.

Původní prohlášení, 10.3.2020: Prague City Golf Club, v souvislosti s nařízením mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10.3.2020 o zákazu konání akcí nad 100 osob oznamuje, že resort přijal nezbytná hygienická opatření vůči možnému šíření korona viru. Samotná golfová hra nespadá do výše uvedeného režimu, resort proto zůstává i nadále v plném provozu. Toto oznámení se týká jak golfové hry (hřiště + driving range), tak pravidelných tréninků v rámci Prague City Golf Academy. Bez omezení také zůstávají veškeré golfové turnaje do 100 osob. Situaci budeme i nadále pečlivě monitorovat a v případě změn o nich budeme neprodleně informovat. Důležité informace můžete sledovat zde.

Aktuálně děláme vše pro to, abyste si i v těchto dnech mohli naplno užít golf se vším, co přináší, včetně možnosti strávit svůj čas v přírodě na čerstvém vzduchu.

 

Aktuálně COVID-19: Celý resort uzavřen!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail