Prague City Golf

Golf pro šestnáctku: Tohle bylo super!

Golf pro šestnáctku: Tohle bylo super!

Golf pro šestnáctku: Tohle bylo super!

7.6. - Máme neskutečnou radost! Na první lekci Golfu pro šestnáctku dorazilo téměř 80 z vás, Radotíňáků! 

I přes nepříznivou předpověď počasí a rozdělení do několika skupin se povedlo konečně odstartovat projekt, který jsme dali dohromady s radnicí Prahy 16. Golf pro šestnáctku přilákal v neděli na driving range v Lipencích téměř 80 odvážlivců, kteří si chtěli vyzkoušet golf. 

Byli tu velcí, malí, mladí i dříve narození. Muži, ženy, dokonce i jeden pes. Přišli jste k nám pěšky, dojeli autem nebo na kole. A o tom to celé vlastně bylo. Není totiž důležité v čem přijede, kolik vám je let nebo cokoli jiného. My vám chtěli ukázat, že golf je zábavou opravdu pro všechny. Podle reakcí, které jsme od vás dostali, se nám to povedlo. Ani nevíte, jak jsme v Prague City Golf rádi, že se vás sešlo tolik a hlavně, že jste odjížděli s dobrou náladou.

Pro ty z vás, kteří se k nám tento víkend nedostali, máme uklidnění. Klidně můžete dorazit příští neděli - a to bez jakéhokoli strachu, že byste něco neměli zvládnout. Naši Radotíňáci, kteří dorazili, si sice vyzkoušeli základy puttování, krátké i dlouhé hry, nebo viděli, co nosí golfisté v bagu, ale rozhodně se nemusíte obávat, že byste příště nestíhali. Budeme se věnovat podobným věcem, protože chceme, abyste se s golfem opravdu seznámili a mohli v něm i třeba o prázdninách pokračovat. 

Ti z vás, kteří se o akci dozvěděli až později, mohou přijít také. Jen je důležité se zaregistrovat na našich stránkách, abychom věděli, že vás máme čekat (formulář je zde). Vy, co jste se již zaregistrovali dříve, obdržíte v tomto týdnu email s pozvánkou na neděli 13.6., kdy bude probíhat druhá lekce. 

Už teď se na vás těšíme! A ještě jednou moc děkujeme, udělali jste nám velkou radost nejen tím, že jste včera dorazili, ale také zprávami, kde nám píšete, jak se vám u nás moc líbilo. Bereme je jako závazek do budoucna. 

 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2022 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail