Prague City Golf

Dívky postoupily na finále MČR, kluci bohužel ne.

Dívky postoupily na finále MČR, kluci bohužel ne.

Dívky postoupily na finále MČR, kluci bohužel ne.

6.6. - Skvělá zpráva přiletěla o víkendu také z Alfrédova, kde náš dívčí tým postoupil do finále MČR do 18 let. Klukům se bohužel v nabité konkurenci postoupit nepodařilo.

Oslabené o nejlepší hráče odjížděly oba týmy na kvalifikační turnaj MČR U18 do Alfrédova. Dívky se s absencí dokázaly vypořádat, kluci bohužel ne. 

David Mlýnek, který byl povolán plnit si reprezentační povinnosti na German Boys Open bohužel z těchto důvodů v Alfrédově chyběl. A ač se celý tým snažil jeho absenci nahradit, nepomohlo to. Nicméně i tak si čtveřice Vuong a Thinh Tranové, Patrik Němeček a Alexandr Janušák zaslouží poděkování a obdiv za odvedené výkony. Nejvíce se dařilo Vuongu Tranovi, ten obešel hřiště v Alfrédově za 80 ran. Patrik Němeček přidal ran 89 a Thinh Tran 94. Benjamínek Alexandr Janušák zapsal výsledek 102. Celkově našim klukům patřilo 12.místo.

To dívky postrádaly Terezu Chlostovou a hrály jen ve třech. Tudíž všechny výsledky se jim počítaly do celkového skóre. O to cennější postup do finále ze čtvrtého místa je. Sabrina Kulhánková s Lucií Přádovou zapisovaly na těžkém hřišti 79 ran, Kristina Lebová jen o 4 údery horší výsledek, z čehož vykrystalizovalo konečné čtvrté místo za 241 ran. 

Dívkám budeme držet na finálovém turnaji palce a věříme, že se jim povede navázat na skvělý výsledek z loňského roku!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail