Prague City Golf

V neděli 6. června startujeme!

V neděli 6. června startujeme!

V neděli 6. června startujeme!

29.5. - Tak jsme se konečně dočkali! V neděli 6. června můžeme odstartovat projekt „Golf pro šestnáctku“ a dát všem zájemcům o golf možnost, jak si ho zdarma vyzkoušet!

6. června se tak můžete těšit na první seznámení s golfem, na které nebudete potřebovat nic jiného než dobrou náladu a oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně. Vše ostatní Vám půjčíme, pokud ale třeba máte své vybavení, určitě si ho můžete vzít s sebou. To na škodu není nikdy.

Jsme moč šťastní, že nám vládní opatření dovolují, ač stále ještě ne stoprocentně, uspořádat první společný trénink. I když ono to spíš bude zábavné seznámení s golfem než klasický trénink, kde byste drilovali dlouhé rány nebo putty. Co je však moc důležité, i kvůli stále probíhajícím pandemickým omezením, je Vaše registrace. Potřebujeme se připravit na to, kolik Vás přijde, abychom uzpůsobili celkový plán akce, na kterou se v resortu moc těšíme. Proto pokud plánujete přijít a ještě nejste zaregistrováni na našem webu, vyplňte prosím krátký formulář, nezabere vám to více než minutu.

Ti z vás, kteří tuto neděli nestihnou dorazit, budou mít šanci i další 4 následující týdny. Ve stejný den, hodinu, na stejném místě – v 10 hodin na Driving range Prague City Golf, naproti vchodu do Lipenecké tržnice. Takže pokud nemůžete, neházejte hole do žita, ale přijďte o týden později. Byla by škoda, kdybyste si nevyzkoušeli sport, který se dá hrát v každém věku, a kterému propadly na světě miliony normálních lidí, jako jsme my. A pokud se vše povede tak, jak máme naplánováno, tak pro vás máme připravené ještě jedno milé překvapení. Tak nezapomeňte – neděle v červnu patří golfu! Moc se na vás těšíme!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail