Prague City Golf

Buď Zbraslavským králem 2021!

Buď Zbraslavským králem 2021!

Buď Zbraslavským králem 2021!

1.5. - Rok se s rokem sešel a opět je tu hledání nového Zbraslavského krále! Kdo naváže na loňskou královnu Sáru Kouskovou, která si loni poradila se všemi soupeři a premiérově ovládla klubovou jamkovku? Budete to právě Vy?

Rádi byste se stali Zbraslavským králem/královnou? Není nic jednoduššího, než se přihlásit do naší klubové jamkovky, projít několika souboji s ostatními golfisty a nechat se minimálně na jeden rok korunovat! Hrát mohou všichni členové našeho klubu, kteří se přihlásí do 20.května osobně nebo telefonicky na naší recepci, případně na tomto mailu

Hrací poplatek je pro řádné členy 500,- Kč, pro roční členy 1.000,- Kč. Zaplatíte ho pouze jednou, před prvním kolem. Žádné další poplatky již následně neplatíte. Čím dál tedy budete postupovat, tím více her zdarma si zahrajete. No není to lákavé? Více informací naleznete po obdržení všech přihlášek na speciální stránce, která bude jamkovce věnovaná - bude tam pavouk, jména soupeřů i termíny jednotlivých kol. 

Chcete se stát Zbraslavským králem a nejste ještě naším členem? I to jde! Stačí si vybrat jedno z našich výhodných ročních členství, stát se členem zbraslavské golfové rodiny, přihlásit se do 20.května, a jste ve hře! Pokud jste "doma" v jiném klubu, Vaše domovské členství si samozřejmě můžete nechat a to naše mít jako roční, přidružené. Celá registrace se dá zvládnout do 10 minut! 

O co letos hrajeme? Ve hře je spousta hodnotných cen nejen pro vítěze, zejména ale titul Zbraslavský král/královna 2021! A to za to rozhodně stojí! Těšíme se na vás! 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail