Prague City Golf

Dětské tréninky v PCGA zahájeny!

Dětské tréninky v PCGA zahájeny!

Dětské tréninky v PCGA zahájeny!

4.5. - Dočkali jsme se! Po skoro nekonečném čekání na zlepšení pandemické situace vydalo MZ povolení k organizovaným tréninkům dětí a mládeže a to za dodržení specifických hyg. podmínek, kdy současně nesmí trénovat více než 20 dětí a zároveň musí být dodržena podmínka 15m2. I díky nejrozsáhlejšímu tréninkovému zázemí u nás jsme těmto požadavkům schopni bez problémů vyhovět a návratu dětí na zbraslavské greeny tak nebrání vůbec nic.

Našim cílem v následujících dvou měsících bude především zábavnou a hravou pomoci dětem dohnat to, z čeho přes dlouhou zimní přestávku vyšly ze cviku a motivovat je k tréninku i mimo kurzy PCGA. K tomu jim skvěle poslouží také naše nová herní a tréninková akvizice – unikátní devíti jamkové tříparové hřiště – Chip & Putt Arena, kam všechny děti, které jsou zapsány do letošního kurzu, mají vstup zcela zdarma! Doufáme, že jak děti, tak i rodiče využijí této skvělé příležitosti zdokonalovat svou hru a osvojovat si v praxi to, co se během tréninků naučili.

Svou činnost zahájili také naše elitní reprezentační výběry v kategoriích U14, U16, U18 vč. mužského a ženského A-týmu. Tyto týmy má od letošní sezóny pod svým drobnohledem zkušené trenérské trio Němeček, Štrougal a Lizánek. Jejich svěřenci otevřeli letošní turnajovou sezónu velmi solidními výsledky v rámci nejvyšší tuzemské amatérské soutěže - Czech Golf Amateur Tour, respektive Národní Golfové Tour Mládeže. Všem reprezentantům budeme držet palce hned tento víkend, kdy se obě turnajové série přesouvají na Kunětickou Horu a do České Lípy. V rámci přípravy na ně tento týden čeká unikátní testování v jednotlivých golfových disciplínách, které jsme si pro ně připravili ve spolupráci s českou PGA a laboratoří sportovní motoriky FTVS UK. Přesné měření konkrétních herních situací umožní trenérům lépe zacílit tréninkový cyklus a současně umožní hráčům ověřit si své schopnosti pod specifickým tlakem, který se v rámci tréninku simuluje jen velmi obtížně – každá rána se totiž (podobně jako v turnaji) zaznamenává a má vliv na celkový výsledek.

S blížícím se koncem školního roku roste také obsazenost příměstských táborů a golfových kempů, které pravidelně pořádáme přes letní prázdniny. Pokud ještě nemáte zamluvené místo – neotálejte, místa se rychle plní!

Nabídku služeb Prague City Golf Academy mohou samozřejmě využít i dospělí – v případě zájmu navštivte na našem webu sekci akademie a vyberte si tréninkový balíček, dle libosti.

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail