Prague City Golf

Oblíbená zbraslavská Tour je opět zde!

Oblíbená zbraslavská Tour je opět zde!

Oblíbená zbraslavská Tour je opět zde!

3.5. - Tak konečně! Zbraslav Experience Golf Tour je tady i v sezóně 2021! Šest turnajů plné zábavy, golfu a skvělé gastronomie odstartuje na konci května!

Co přináší Zbraslav Experience Golf Tour v tomto roce? Minimálně to bude stejná zábava jako v tom minulém, okořeněná o spoustu novinek, které jsme si pro vás společně s našimi partnery přichystali! A že se tedy máte na co těšit. V průběhu následujících týdnů vás seznámíme nejen s tématy jednotlivých turnajů, ale také s tím, co letos bude milým zpestřením celé naší série.

Jak jste již měli možnost poznat v loňském roce, naše tour není jen o sobotním turnaji, ale o celém týdnu, který právě víkendovým turnajem vždy vrcholí. Takže se opět máte možnost těšit na speciální menu jak na Halfway House, tak v restauraci. Ostatně tam doufáme, že již budeme na konci května moci plně fungovat alespoň na zahrádce. V celém "experience" týdnu máte možnost také využít speciálních nabídek našich partnerů, fee nebo třeba zvýhodněných voucherů na trénink nebo driving range. Připraveno toho pro vás máme opravdu spoustu a věříme, že stejně jako v loňském roce si najdete do našeho resortu cestu v hojném počtu.

Pro začátek odhalíme letošní setup turnajů, který odstartuje 29. května oblíbený turnaj Golf&Grill, kde celý resort provoní grill a speciality nejen masového charakteru. V červnu opět na Zbraslav přiletí Ježíšek, červenec bude věnován Olympijským hrám v Tokiu. Srpen čeká nová zastávka s názvem Retro cup, kde si budeme moci zavzpomínat nejen kulinářskými specialitami, ale také oblečením na dobu minulou. V září se dočkáme konečně Ryder Cup týdne a celá série vyvrcholí v říjnu na již tradičním Oktober Golf Festu, kde vyhlásíme celkového vítěze tour, který si odnese volnou hrací kartu na rok 2022. Celý seznam turnajů naleznete zde.

Vzhledem k obrovskému zájmu v loňském roce jsme se rozhodli upravit hrací kategorie a rozšířit je ze dvou na tři. Budete mít tak dozajista větší šanci na výhru našich hodnotných cen, kterých bude opět díky našim partnerům mnoho. Kapacita turnajů je opět stanovena na 80 hráčů, s možností rozšíření na 100. Po loňské zkušenosti všem hráčům doporučujeme přihlásit se na turnaje co nejdříve - váš zájem byl opravdu velký, což nás nesmírně těší a zároveň motivuje.

Moc se na vás budeme těšit už na konci měsíce. Věříme, že bude možné si zahrát již v tradičním formátu, na který jsme zvyklí. Novinky, stejně tak i detaily o možnosti přihlášení a formě hry se dozvíte jak na našem webu, tak samozřejmě i skrz naše sociální sítě. Děkujeme!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail