Prague City Golf

Smolný týden našich reprezentantů

2.5. - Tak tohle byl smolný konec týdne. Jediným reprezentantem našeho klubu, který "prolezl" cutem do bojů zajišťujících prizemoney byla v JAR Kateřina Vlašínová.

Aktualizace, 2.5. - Kateřině se opět podařilo projít na Sunshine Ladies Tour cutem. Na Joburg Open z toho byla tři vyrovnaná kola (74, 78, 78) a konečné 24.místo. V celkovém hodnocení Tour jí patří 18.místo.

Na Haugschlag NO Open při Pro Golf Tour neprošli Šimon Zach ani Roman Šebrle do třetího kola. Šimonovi chyběla k postupu jedna rána (72, 71), Romanovi po skvělém prvním kole bohužel nesedlo to druhé (71, 78).

Challenge Tour v JAR se nepovedla Standovi Matušovi. Respektive jeho první kolo, kdy zahrál 77 ran. Ve druhém se zlepšil o 8 úderů, bohužel ale ani kolo za 69 ran nepřineslo kýžený postup do víkendových bojů.

Třetí turnaj Ondřeje Liesera v řadě na European Tour znamenal bohužel další nezdar. Po dvou vyrovnaných kolech (72, 70) mu byl vzdálen cut 4 rány.

28.4. - Lieser, Matuš, Vlašínová, Zach i Šebrle... ti všichni hrají v druhé polovině tohoto týdne na jedné ze čtyř profesionálních tour, které jsou na programu.

Tak tomu říkáme zápřah. Šimon Zach s Romanem Šebrlem od středy nastupují v rakouském Haugschlagu na Pro Golf Tour, kde je čekají celkem tři kola plná golfu na hřišti, které díky jeho poloze mnoho z nás velmi dobře zná.

To Kateřina Vlašínová má v plánu již čtvrtý turnaj z jihoafrické Sunshine Ladies Tour, tentokrát se jedná o Joburg Open. Start je ve středu, finálové kolo pak čeká na hráčky v pátek.

Ondřej Lieser pokračuje v turnajové šňůře European Tour na Kanárských ostrovech, kde se pokusí si spravit chuť tentokrát na Tenerife. Stanislav Matuš vyrazil do JAR na Challenge Tour, kde se v Kapském městě koná Cape Town Open. Oba naši profesionálové startují ve čtvrtek.