Prague City Golf

Na Zbraslavi nejlépe bojovala Chlostová!

Na Zbraslavi nejlépe bojovala Chlostová!

Na Zbraslavi nejlépe bojovala Chlostová!

25.4. - Ondřej Lieser neprošel cutem na turnaji European Tour na Kanárských ostrovech, na CGAT na Zbraslavi nejlépe Chlostová. 

Aktualizace 25.4. - Ondřej Lieser přes velmi dobré první kolo bohužel neprošel cutem na European Tour. Po pátečním výsledku +1 (71 ran), celkově pak -2, mu opět unikl postup do víkendových bojů. Další šanci bude mít tento týden opět na Kanárských ostrovech.

Na Zbraslavi bojovala česká amatérská elita a náš klub měl v ohni 18 želízek. Cutem prošlo nakonec 8 mužů a 2 ženy, nejlépe si vedla Tereza Chlostová, která obsadila 11.místo. Její kolegyně Karolína Krásová byla jednadvacátá. Z mužů se nejlépe dařilo Lukáši Sitnianskému, který bral 16.místo. Do dvacítky nejlepších se vešli ještě Jan Balík a Ondřej Němec, pro které to byla také premiéra ve zbraslavské "dresu". 

Vítězi se na Zbraslavi stali Denisa Vodičková a Václav Tichý. Oběma gratulujeme a jsme rádi, že si dle svých slov hru na výborně připraveném hřišti užili dosyta. 

Dodejme jen, že Patricie Macková má se svou universitou (Maryland) za sebou kvalifikační turnaj své konference (Big 10). A to více než úspěšně. Do Regional Finals jdou po druhém místě, Patricii se navíc dařilo a individuální elitní desítka jí unikla jen o jedno místo. 


22.4. - Ondřej Lieser v akci na Kanárských ostrovech, Kateřina Vlašínová v JAR, amatérky studující v USA bojují na konferenčních finále a české zástupce PCG Teamu čeká na domácím hřišti CGAT! Tak tomu říkáme sportovní týden!

Ondřej Lieser je v permanenci již od dnešního dne a bojuje na dalším podniku European Tour na Kanárských ostrovech. Budeme věřit, že se mu povede první kolo, které nebývalo v posledních dnech jeho doménou, a projde i do víkendových bojů. Ba co víc, bylo by fajn přidat další body do světového žebříčku!

Kateřina Vlašínová, naše profesionálka, bojuje stále na Sunshine Tour, kde se snaží navázat na své dosavadní úspěchy. První kolo se jí ve středu moc nepovedlo, proto věříme, že ve čtvrtek zabojuje a připíše si další zajímavý výsledek do hodnocení celé jihoafrické tour. 

Kristýna Frýdlová se svou University of Miami minulý týden bojovala v konferenčním finále a stejně jako Sáře Kouskové s University of Texas tento týden, se jí moc nedařilo. Kristýna si připsala individuální 27.místo, Sára pak byla dělená dvanáctá. To Jana Melichová předvedla formu jako hrom a v C-USA konferenci brala individuální druhé místo po výsledcích 69,68,71 (celkově -8). Patricii Mackovou ještě finále konference čeká. Věříme, že se co nejvíce našich hráček probojuje do Regionals, které jsou kvalifikací na celonárodní NCAA National Finals.

Českou špičku pak čeká na domácím hřišti na Zbraslavi premiérový turnaj Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour. Není překvapením, že se na prvním podniku nejvyšší české amatérské tour představí to nejlepší, co náš golf nyní nabízí. Je nám velkým potěšením, že největší týmovou equipu bude mít Prague City Golf Club se svými 18 (!!!) zástupci ve startovní listině! Věříme, že se našich hráčům bude dařit a to jak těm, kteří hájí zbraslavské barvy již delší dobu, tak také všem nováčkům. 

O výsledcích všech našich reprezentantů vás budeme informovat na sociálních sítích i našem webu! 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail