Prague City Golf

Přípravy na 1. CGAT v plném proudu!

Přípravy na 1. CGAT v plném proudu!

Přípravy na 1. CGAT v plném proudu!

21.4. - Vše v resortu se pilně připravuje na start turnajové sezóny. V pátek se představí na Zbraslavi česká amatérská špička při Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour!

Ač se o pořádání premiérového turnaje nejvyšší české amatérské tour dozvěděli na Zbraslavi teprve před týdnem, na hřišti to rozhodně tak nevypadá. Matthew Salmonovi a jeho greenkeeperskému týmu se vyplatilo, že hřiště připravuje v co nejvyšší možné kvalitě v průběhu celého roku. Moc změn tak oproti standardnímu plánu dělat nemusel. "Snažíme se hřiště udržet v co nejvyšší kvalitě během celé sezóny, i proto teď nemusíme činit mnoho změn. Jediné čemu neporučíme, je počasí, které nás letos v dubnu poměrně dost zkouší. Přesto věřím, že se nám jak fairwaye, tak greeny povede dostat do výborné kvality," popisuje plán na turnaj hlavní greenkeeper zbraslavského resortu Salmon. "Vzhledem k teplotám, které panují, jsme zatím greeny nerolovali. Nicméně na čtvrtek je naplánováno jak sekání, tak také rolování greenů - a to jak ráno, tak i večer. V pátek ráno tak již nebudeme muset sekat, jen odstraníme rosu z greenů. Chceme se tím vyvarovat případným ranním mrazíkům, které by mohly údržbu a průběh turnaje narušit. Stejný plán pak bude nejspíš platit i pro víkendové dny," dodává k plánu údržby a je si jist, že si všichni účastníci golf na Zbraslavi užijí naplno."Hřiště je na to, jaké aktuálně panuje v ČR počasí, ve vynikajícím stavu. Jsem si jist, že to hráči budou kvitovat."

Zbraslavský resort si připravil pro všechny účastníky nejen kvalitní hrací plochu, ale také možnost stravování. Na hráče tak bude čekat v restauraci zajímavé menu, které si budou moct sníst buď na terase nebo si ho odvézt na hotel. "Uvědomujeme si, že je v této době složité zajistit během turnaje kvalitní stravu a zároveň dodržet veškerá opatření, která nám ukládá tento mimořádný stav. Nám se povedlo ve spolupráci s Českou golfovou federací vytvořit podmínky pro to, aby se hráči mohli během turnaje plnohodnotně a dobře najíst a napít. Navíc také mají možnost odvézt si jídlo po odehraném kole domů nebo na hotel, kde jsou mimopražští hráči ubytovaní," vysvětluje Michal Vlček, president Prague City Golf Clubu. "Věřím, že tím přispějeme k celkové spokojenosti všech hráčů a organizátorů prvního turnaje, který se v letošním roce v České republice uskuteční."

Dodejme jen, že hráči si budou moci stravu objednat ideálně již při registraci v turnaji ve čtvrtek a v pátek na recepci Prague City Golf. 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail