Prague City Golf

Velký zájem o příměstské tábory!

Velký zájem o příměstské tábory!

Velký zájem o příměstské tábory!

21.4. - Plánujete program na letní prázdniny? Máme pro vás tip! Na Zbraslavi máme opět připraveny letní příměstské tábory. Ale rychle, zájem je veliký a termíny mizí!

Jako již tradičně se děti mohou těšit na spoustu zábavy, golfu a sportování obecně. O stravování se bude starat naše restaurace, pitný režim včetně svačin je také samozřejmě zajištěn. V letošním roce jsme jednotlivé příměstské tábory, na základě zkušeností z předchozích let, rozdělili na tři různá zaměření. 

Vaše ratolesti můžete přihlásit na standardní příměstský kemp - ten je určen pro děti od pěti let s žádnými nebo základními znalostmi golfu. Dále nabízíme dětský golfový kemp, který je připraven pro golfově zkušenější děti. A poslední variantou je rozšíření standardního příměstského tábora o komunikaci v anglickém jazyce. Ty vedou naši nejlepší amatéři, kteří studují za mořem. 

Veškeré podrobnosti, včetně přesných termínů, specifikací jednotlivých kempů i samotných přihlášek, máte možnost naleznout na této stránce. Budeme se na Vás těšit!

Pozn. Děláte nám každopádně ohromnou radost a moc si toho vážíme. Váš zájem je v posledním týdnu opravdu veliký. Proto vy, kteří ještě váháte, tak nečekejte, místa jsou limitovaná a rychle mizí. 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail