Prague City Golf

Vlašínová sedmá v JAR, L+M mimo cut!

Vlašínová sedmá v JAR, L+M mimo cut!

Vlašínová sedmá v JAR, L+M mimo cut!

17.4. - Kateřina Vlašínová prokázala stoupající formu a bere na Sunshine Ladies Tour sedmé místo. Ondřej Lieser i Stanislav Matuš zůstali jednu ránu za cutem na Austrian Golf Open.

Aktualizace, 16.4. - Kateřina Vlašínová prokázala, že se zlepšuje den za dnem a po výsledcích 75, 72, 73 připisuje na Jabra Ladies Open sedmé místo a více než 30.000,- Kč na prize money. "Pocitově mi sedělo nejvíc druhé kolo, které jsem šla skvěle - až na jednu jamku. Bohužel triplebogey trochu devalvovalo tři birdie a jinak výborný výkon. Dnešní poslední kolo už jsem tak nějak dohrávala. Ale samozřejmě výsledek beru, nicméně nadmořská výška už dělá své. Teď mne čeká trochu odpočinku a potom přesun na další turnaj," svěřila se z JAR Kateřina, čerstvá posila Prague City Golf Teamu.

To v horší náladě opouští oba naši borci Diamond GC. Rozdílný golf, jiná cesta, nicméně stejný výsledek. Oba skončili na skóre +4 o jednu ránu mimo cut. Stanislav Matuš připsal ve čtvrtek 75 ran, v pátek 73 a po dvou relativně vyrovnaných výsledcích nepostup do víkendových kol bolí o to víc. To Ondřej Lieser výsledkově "zazdil" čtvrtek, kdy zahrál 80 ran a i přes fantastický pátek, kdy zahrál nejlepší kolo dne (68 ran) si o víkendu také nezahraje. Věříme, že na dalších turnajích se vymaní z nepovedených prvních kol a dařit se mu bude už od začátku. Nyní je na pořadu přesun na Kanárské ostrovy, kde se konají další tři turnaje European Tour.


Kateřina Vlašínová vstoupila do Jabra Ladies Open povzbuzena pozitivním výsledkem na prvním z turnajů Sunshine Tour a odrazilo se to hned na první jamce, kde připsala birdie. Dále však její scorecard zaznamenávala spíš ztráty, z nichž nejcitelnější byla ta na čtyřparové sedmičce, kde Kačka připisovala do scorecard 6 ran. Po skončení kola z toho vykrystalizoval díky 3 birdie, 4 bogey a jednomu double bogey, výsledek +3 a dělené 20.místo. Uvidíme, zda se jí bude na turnaji s dotací téměř 1 mil. Kč dařit ve čtvrtek a pátek lépe. My každopádně budeme držet palce. 

To oba naše borce čeká Austrian Golf Open na nám dobře známém Diamond GC s dotací 1 mil. EUR. Tímto eventem startuje série několika turnajů v řadě, které na naše borce čekají. Ihned po Rakousku je na programu španělská trojkombinace - resp. "kanárská". V plánu je turnaj na Gran Canarii a dvě zastávky na Tenerife.

Do prvního kola Austrian Open vstoupí Ondřej, jenž má za sebou již dvě úspěšná vystoupení v Keni, z jamky č.1 ve 12:30. Standu, pro kterého je to letošní turnajová premiéra, pak čeká stejná kombinace jamek od 14:10. Jak si oba naši borci vedou můžete sledovat na tomto odkazu. My věříme, že si po kvalitním na Zbraslavi v minulém týdnu oba přenesou vynikající náladu a formu i na hřiště. 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail